Вибираємо шафу-купе

29.04.2023
Вибираємо шафу-купе

Шафи, найзручніші меблі для зберігання речей. Вони розрізняються за конструкцією, оформленням, кольором, типом кріплення.

Модульна шафа, дозволяє зібрати найбільш підходящу за функціоналом та дизайном конструкцію. Модулі бувають відкритими, закритими, із ящиками, шафками, порожніми нішами. Наприклад, для передпокою зручними варіантами будуть конструкції з парою відкритих полиць на фасаді. Для вітальні або кабінету потрібно більше відкритих або вітринних ніш. До спальні підбирають повністю закриті фасади.

Вітальні можуть бути обладнані як маленькими, так і великими шафами, а вибір правильного рішення залежить від потреб мешканців та розміру вітальні. Велика шафа для вітальні стає все більш поширеним елементом вітальні. Шафа у вітальні стане в нагоді, якщо у вас багато речей для зберігання, або немає місця,щоб поставити містку шафу в інших кімнатах.

Щоб забезпечити гармонійну композицію, варто підібрати колір шафи  до інших меблів у вітальні. Шафа для вітальні з дзеркалом, ідеальне рішення для невеликих інтер'єрів. Шафа- купе, є відмінним вибором для тих, хто хотів би мати весь одяг в одному місці. Розсувні двері означають, що ви можете розмістити шафу де завгодно, навіть поруч з диваном, в кутку або біля столу. Біла шафа для вітальні, добре впишеться в скандинавські інтер'єри. Маленька або велика шафа для вітальні в білому кольорі прикрасить  інтер'єр, надавши йому неповторного шарму.

Шафа і комод для вітальні, це меблі, що полегшують зберігання  і дозволяють по-різному сховати різні речі. У вітальні відмінно підійде велика шафа з полицями, в якій можна зручно зберігати скатертини, постільну білизну або рушники. Якщо у вашій вітальні є ніша, використовуйте її для розміщення шафи для вітальні. Вибирайте шафу з габаритами максимально наближеними до розмірів ніші або замовляйте шафу за розміром.

Вибір правильного гардеробу залежить від потреб мешканців. Комусь достатньо шафи стандартної висоти, іншим потрібна велика шафа на всю кімнату, а третім потрібна повноцінна шафа від стелі до підлоги.