Вибираємо шафу-купе

Вибираємо шафу-купе
Дата: 14.12.2019

Як підібрати шафу нашої мрії, це дуже хороше і одночасно складне питання. Тому що мрії у всіх різні, і шафа повинна виконувати різні пріоритети. Все залежить від того, чи повинна шафа  вмістити тільки одяг, або, може бути, ще нижню білизну та інші речі. Буває, що виконує функції зберігання багатьох інших предметів, таких як сумки, прасувальна дошка, праска і багато іншого.

Шафа, повинна вмістити всі важливі елементи. В даний час в меблевих магазинах, ми знайдемо багато прекрасних систем, кошиків, полиць, вішалок, які зможемо використати. Вибравши шафи для установки, тобто шафи-купе зроблені на замовлення, ви повинні знати, що це остаточне рішення, так як конструкція шафи заснована на стінах і стелі. Шафа-купе дозволяє економити простір, крім того впорядкувати безліч речей, яким було складно знайти місце.

Шафи пристосовані до потреб замовника. Створюються на замовлення, тобто ідеально підлаштовуються до місця, де ви хочете  поставити. Ви можете вибрати тип і колір деревини або металу. Вирішуєте, які двері будуть для вас зручніше: розсувні або  які відкриваються традиційним способом. Макет всередині такої шафи, тобто всі полиці, вішалки, також залежить від вас.

 Шафи-купе, які стоять окремо, це просте і зручне рішення. Ми можемо купити їх по частинах. Їх перевагою є те, що їх можна вільно переміщати. Недоліком, є їх маленька площа, а також виступаючі елементи. Шафи-купе поєднують в собі всі необхідні якості, це практичність, функціональність, краса і довговічність.

Дуже важливо вибрати правильні профілі, по яких рухаються двері. Вони бувають з алюмінію і зі сталі. Алюмінієва система більш безшумна і акуратна завдяки роликам, які заховані усередині. У сталевій системі ролики розташовані з внутрішньої сторони дверей, і тому при русі двері трохи шумлять. З іншого боку, сталевий профіль більш довговічний, ніж алюмінієвий.

Функціональність шафи-купе сильно залежить від продуманості її змісту. Підбираючи готову шафу-купе або замовляючи індивідуально, звертайте увагу на місткість полиць, висувних ящиків, кількість і призначення штанг для одягу

 

 

 

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу-купе?

Шафа у вітальні

Розсувна шафа, функціональний предмет меблів для кухні


Всі статті