Вибираємо шафу-купе

Дата: 30.09.2019
Вибираємо шафу-купе

Шафа, незалежно від інтер'єру, в якому буде стояти, повинна бути дуже функціональною. Шафа повинна вмістити весь наш одяг, взуття, а нерідко ще постільну білизну і ковдри.

Шафи-купе мають досить велику перевагу, оскільки дозволяють більш вміле використання простору і економлять велику кількість місця. Розсувні двері зробили корпусні меблі зручними, практичними і перетворили в один з центральних елементів оформлення інтер'єру. Одним з основних переваг шаф-купе є зсувні фасади. Відсутність орних дверей економить простір, але ускладнює конструкцію механізмів відкривання.

В даний час можна купити або замовити шафу-купе, підібравши її практично під будь-який інтер'єр і до будь-якого місця. Забудова ніші сьогодні найбільш типове рішення. Дозволяє ефективно використовувати простір і налаштувати кількість шаф і їх оснащення відповідно до наших потреб. Вбудована шафа може майстерно заповнити нішу в квартирі і вписатися в оформлення стін інтер'єру. Найширше поширення при виробництві корпусів предметів меблювання отримали композиційні матеріали: ДСП і МДФ.

Залежно від виробника, шафа-купе повинна бути обладнана всім необхідним: полиці, ящики, штанги для гачків, дротові кошики.  Полиці можуть бути стандартні або висувні, мінімальна відстань між двома полицями повинна бути 30-40 см, Глибина становить 50-70 см. Додаткове обладнання забезпечує: освітлення галогенними лампами.

У меблевих магазинах є великий вибір предметів інтер'єру різних розмірів і форм. Підбір шафи-купе здійснюється не тільки з урахуванням розмірів приміщення, але і виходячи з його призначення.  Більшість компаній розробляє і оцінює шафу-купе за допомогою програмного забезпечення. Кожен елемент шафи окремо для клієнтів.