loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Вибираємо шафу в офіс

Вибираємо шафу в офіс

Вибираючи меблі для офісу, особливу увагу слід звернути на правильний підбір шаф і тумб, завдяки яким можна буде привести в порядок офісні приміщення. Виробники меблів пропонують широкий вибір систем офісних шаф, які можна налаштувати відповідно до вимог офісу таким чином, щоб відчувати себе комфортно на робочому місці.

Вибираючи шафу, слід насамперед мати на увазі для яких цілей, вона повинна служити, а також особливості і тип приміщення, де буде знаходитися. Шафи повинні бути максимально функціональними. При бажанні двері шафи можна забезпечити замком, який закривається на ключ, для більш надійного зберігання особливо важливої документації.

Якщо є необхідність частого використання документів, варто вибрати стелаж. Його відкрита формула полегшує доступ де зберігаються необхідні документи. Більш того, стелаж, це теж вигідно з точки зору ціни, яка нижча, ніж у випадку традиційної шафи.

Для невеликих приміщень,  ідеально підійдуть шафи з розсувними дверима і шафи-купе жалюзі. Вони економлять місце, при одночасному наданні легкого доступу до  документації. У разі офісів, в яких ведуться регістри, підійдуть шафи металеві, вони значно полегшують подачу документів.

Основною перевагою шаф-купе є можливість максимального використання вільного простору. Як правило, шафи-купе проектуються за спеціальним замовленням клієнта і підібрані до будь-якого інтер'єру.  Вбудовані шафи займають місце, яке їм виділили,  і використовують його максимально ефективно.

Крім того, меблі для офісу повинні  відповідати іншим елементам устаткування офісу, так як часто вони є місцем прийому клієнтів і партнерів. Можливість точної підгонки шафи в приміщенні допомагає приховати недоліки приміщення. Шафа, це зручність і функціональність, яка в кожному офісі гарантує ефективну роботу команди співробітників. Що цікаво, шафа-купе, крім документів, також може вмістити сканери, принтери і ксерокс.

 

14.10.2020