Вибираємо шафу-купе для спальні

01.11.2021
Вибираємо шафу-купе для спальні

Вбудована шафа для спальні дозволяє максимально ефективно використовувати простір кімнати, отримуючи не тільки багато місця для зберігання речей, але при цьому, не обмежуючи площу спальні. Найчастіше  шафу-купе  роблять на замовлення, що дає безліч можливостей облаштування  інтер'єру залежно від індивідуальних потреб. Кольори для меблів слід вибирати ніжні, світлі.

Обов'язковою характеристикою шаф-купе є розсувні двері. Така система відкривання дозволяє заощадити площу, спокійно розміщуючись у маленькому і навіть у вузькому просторі. Функціональне наповнення шафи може бути різним. Незалежно від того, наскільки велика шафа вам потрібна, її внутрішнє наповнення має бути сплановано якнайкраще. Подумайте про висоту планок, ширину полиць та їх кількість.

Виберіть місце, де має стояти шафа, та в залежності від цього виберіть оптимальний розмір шафи. Шафа для спальні зазвичай купується на довгі роки, тому важливо, щоб вона прослужила вам якомога довше. Дизайн шафи повинен підходити до всього інтер'єру, доповнюючи декор та підкреслюючи його характер. Варто вибрати таку шафу для спальні, яка  відповідатиме навіть після зміни аранжування, тому вибір кольору, фасаду чи декору не позбавлений значення. Шафа для спальні повинна бути місткою, але водночас не займати надто багато місця хоча б візуально.

Кутові шафи підходять для невеликих спалень та дозволяють максимально ефективно використовувати невеликий простір. Широкі відкриті полиці відмінно підійдуть для постільної білизни, ковдр та подушок.Через специфіку та планування кімнати, кутові гардероби для спалень зазвичай виготовляються на замовлення. Кутова шафа може дуже вдало приховати недоліки інтер'єру, наприклад труби або інші інженерні комунікації.