loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Вибираємо шафу-купе для дитячої кімнати

Вибираємо шафу-купе для дитячої кімнати

Оформлення кімнати малюка пов'язано з необхідністю прийняття багатьох рішень. До однієї з них відноситься вибір гардеробу для дитини.

Вибір обладнання для кімнати дитини, всупереч розхожій думці, не найпростіше завдання, яке часто приносить батькам багато дилем. Малята дуже швидко ростуть, а їх потреби змінюються дуже швидко, тому призначені  для них меблі повинні  бути функціональними і зручними. Що це означає на практиці? В першу чергу, відповідні зручності, які дозволяють адаптувати меблі до мінливих потреб малюків. Практичні атрибути особливо важливі при виборі шафи для дитини, зрештою, це один з основних предметів меблів, який купуємо для використання протягом довгих років.

Сучасні виробники пропонують безліч цікавих рішень, які можна з успіхом застосовувати як в кімнаті немовляти, так і для старших дітей. Можна вибрати не тільки класичні моделі, 1 - і 2-дверні, але і сучасні шафи-купе для дітей 3-дверні, кутові шафи і шафи купе, інтер'єр  яких прикрашають велика кількість  полиць і висувних шухляд.

Вибираючи меблі в кімнату дитини, багато батьків обмежуються тільки самими необхідними елементами. У перші місяці життя дитина потребує для функціонування дійсно небагато речей.

Щоб добре організувати простір в кімнаті дитини, необхідним є покупка шафи. Можна вибрати, наприклад, класичну модель 1 або 2-дверну. Нутрощі таких шаф для дітей, залежно від моделі заповнюють, в основному, штангою  для вішалок, полицями  і висувними  ящиками. Це дуже практичні та оригінальні рішення, які дозволяють зручно розмістити речі різних розмірів.

Для старших дітей і підлітків відмінним вибором, у свою чергу, є шафи з розсувними дверима або шафи-купе модульні. Такі зручності дозволяють меблям  гнучко реагувати на швидко мінливі потреби дитини. У шафі дуже часто необхідно знайти місце не тільки на одяг, але і іграшки, книги та інші речі,  які  дитина активно використовує  кожен день. Краще взяти шафу  з висувними ящиками, вбудованими в нижній частині меблів. Завдяки цьому, малюк вже з раннього віку зможе навчитися самостійності, як в одязі, так і прибирання іграшок.

Відмінним  рішення для кімнати дитини, буде  шафа з вбудованим  підсвічуванням. Як правило, усередині шафи спрацьовує датчик на відкривання дверей, і підсвічування запалюється автоматично. У будь-який час, при будь-якій освітленості приміщення, можна буде швидко і безперешкодно знайти потрібну річ.

16.05.2020