Вибираємо шафу для спальні

Дата: 07.10.2019
Вибираємо шафу для спальні

Шафа в спальні відіграє особливу роль. Вона є предметом меблів, який повинен помістити наш гардероб, ставши елегантним доповненням нічного інтер'єру. Але пам'ятайте, що крім візуальної чарівності вона повинна надати нам оптимальний простір для зберігання. Велика шафа для спальні може виявитися кращим варіантом, ніж кілька окремих шаф в різних приміщеннях, тому що, всупереч розхожій думці, дозволить нам економити місце.

Шафа для спальні повинна  вмістити всі необхідні речі. Безсумнівною перевагою місткого гардеробу в спальні також є зосередження і сортування одягу в одному місці. Відмінним рішенням для установки в спальню є шафа за розміром. Яку шафу для спальні вибрати? Вибір відповідної шафи для спальні, дуже важливе питання.

Насамперед, необхідно звернути увагу на розміри шафи, одна людина на комплект одягу, як правило, потребує шафу шириною не менше 140 см (при стандартному розмірі – 210 сантиметрів), тому, купуючи шафу для спальні, краще інвестувати в меблі в два рази більше. Оптимальна відстань між полицями в шафі становить 30 сантиметрів, а їх довжина 90 сантиметрів.

Шафи-купе для спальні на замовлення, в забудові, зі скляними або гладкими, блискучими фасадами надають візуальну легкість інтер'єру спальні. Крім візуальної чарівності цей вид  шафи має свої переваги облаштування внутрішнього простору.

Шафи для спальні великих розмірів зарекомендували себе, особливо у великих приміщеннях. Ідеальна шафа дозволяє зручне сортування речей: окремо взуття, одяг, сезонні, спортивні предмети і, звичайно, повсякденний одяг кожного з домочадців. Також варто вибрати шафу з дзеркалом, яке може бути на зовнішньому фронті або приклеєне на внутрішню сторону дверей, якщо шафа відкривається традиційним способом.

Шафи-купе виготовляють з МДФ, масиву дерева, з фотодруком, з дзеркальними фасадами і т. д. Вибір залежить від дизайну спальні. Моделі з масиву відмінно впишуться в класичний інтер'єр, альтернативою може стати шафа з МДФ. Вона за своїм зовнішнім виглядом нічим не поступається, відрізняється практичністю і довговічністю. Меблі з фотодруком або піскоструминним малюнком стануть родзинкою будь-якої спальні, вони нікого не залишать байдужими.