Вибираємо шафу для спальні

Дата: 02.08.2019
Вибираємо шафу для спальні

Містка шафа на всю стіну, це ідеальна пропозиція для великих сімей. Одна велика шафа замість окремих невеликих, дозволяє добре заповнити весь внутрішній простір.  Завдяки цьому ви економите місце в інших кімнатах, а ваші речі зібрані і відсортовані в одному конкретному місці.

Шафи-купе для спальні на замовлення, в забудові, зі скляними або гладкими, блискучими фасадами надають візуальну легкість інтер'єру спальні. Крім візуальної чарівності,  шафи-купе мають свої переваги облаштування внутрішнього простору. При покупці шафи-купе під замовлення ви можете самі вибрати внутрішнє оснащення вашого майбутнього гарнітура. Вам так само запропонують різноманітну колірну гамму зовнішнього оформлення шафи-купе

Шафи для спальні великих розмірів зарекомендували себе, особливо у великих інтер'єрах. Ідеальна шафа дозволяє зручне сортування речей: окремо взуття, одяг, спортивні предмети і, звичайно, повсякденний одяг кожного з домочадців. Також варто вибрати шафу з дзеркалом, яка може бути на зовнішньому фронті або  на внутрішій стороні дверей, якщо шафа відкривається традиційним способом. Використання дзеркальних поверхонь допоможуть вам візуально розширити розміри вашої кімнати. Така шафа буде виглядати досить витончено.

У спальні найкраще виглядають шафи за розміром на всю стіну, з гладкими світлими фасадами, без ручок. Модний і дуже цікавий варіант гардеробу з дзеркалами, але обов'язково без затемнення. В ідеалі, коли в шафі для спальні немає контрастних рамок, які виділяли б шафи з простору. Шафа без рам, з дзеркальним фасадом додає легкості, спальня стає візуально більше і більш чітка. Основною перевагою шафи-купе є система розсувних дверей. Така система дозволяє обійтися без вільного простору перед розсувною шафою при відкритті дверей.