Вибираємо шафу для передпокою

25.11.2020
Вибираємо шафу для передпокою

Шафа є одним з найважливіших предметів меблів у будинку, користується найбільшою популярністю. Це в ній ми зберігаємо одяг, і всі інші предмети, які ми хочемо приховати, щоб підтримувати порядок у приміщенні. Так що давайте добре продумаємо форму і розмір меблів.

Шафа-купе в передпокої дозволяє підтримувати закон і порядок в приміщенні з невеликою площею. Це практичний предмет меблів, який має завдання розміщення верхнього одягу домочадців і гостей, не перешкоджаючи одночасно вільно переміщатися по кімнаті.

Шафа-купе має достатню глибину та висоту, тому вміщує весь верхній одяг і взуття. У невеликих приміщеннях  такі шафи повністю закривають одну стіну. Завдяки цьому інтер'єр виглядає дуже акуратно. До того ж, оскільки у шафи-купе є розсувні двері, підійде навіть для самого маленького приміщення.

Найбільш зручна і універсальна глибина шафи становить 60 сантиметрів (таку ширину мають плічка вішалки), але у разі, коли передпокій дуже маленький, можна брати шафу і з глибиною 40 сантиметрів. Тоді  штанга буде розміщена не вздовж, а впоперек.

 Для невеликих приміщень підходять кутові шафи. Завдяки своїй конфігурації вони займають мінімум простору, при цьому є місткими і ергономічними. Якщо придбати кутову шафу, то навіть  маленьке приміщення  буде здаватися досить просторим.  Кутова шафа може ділитися на дві зони: відкриту і закриту. У відкритій розташовуються гачки для одягу і полиці, на які можна покласти речі. А закрита частина використовується для зберігання зимового та осіннього одягу в теплу пору року.

Вибираючи шафу для передпокою, в першу чергу слід звернути увагу на розміри приміщення, в якому буде встановлена. Шафа в передпокою повинна бути місткою і функціональною, щоб її конструкція використовувала кожен сантиметр вільного простору. Шафа для передпокою за розміром, саме практичне рішення. Меблі ідеально пристосовуються до розмірів та форми приміщення, і тим самим максимально використовують простір. Відповідний дизайн шафи зробить щоденне використання  комфортним для всіх користувачів.