Вибираємо шафу для передпокою

Дата: 25.07.2019
Вибираємо шафу для передпокою

Шафа є одним з найважливіших предметів меблів в будинку. Це в ній ми зберігаємо одяг, і всі інші предмети, які ми хочемо приховати, щоб підтримувати порядок. Так що давайте добре продумаємо як форму, так і розмір меблів. Шафа-купе в передпокої дозволяє підтримувати закон і порядок в приміщенні з невеликою площею. Це практичний предмет меблів, який має завдання розміщення верхнього одягу домочадців і гостей, не перешкоджаючи одночасно вільно переміщатися по кімнаті.

Вибираючи шафу для передпокою, в першу чергу слід звернути увагу на розміри приміщення, в якому буде встановлений. Шафа в передпокою повинна бути місткою і функціональною, щоб її конструкція використовувала кожен сантиметр вільного простору. Шафа для передпокою за розміром, саме практичне рішення. Меблі ідеально  пристосовуються до розмірів і форми приміщення, і тим самим максимально використовують простір. Відповідний дизайн шафи зробить щоденне використання його комфортним для всіх користувачів.

Шафа-купе, це ідеальне рішення для невеликого або вузького передпокою. Двері при відкритті не блокують простору в холі, що дуже зручно, коли, наприклад,перед шафою розташовані двері у ванну або спальню.  Однак майте на увазі, що після його відкриття одне крило завжди буде закрито, що унеможливлює повне уявлення про внутрішню частину шафи. Шафа з дзеркалом для передпокою ідеально підійде на невеликій площі, так як дасть відчуття простору.

Двері шафи, покриті настінними панелями, відмінне рішення для передпокою. Правильно підібрана ілюстрація створить ілюзію набагато більшого простору, ніж насправді. Проте, не забудьте вибрати фото шпалери з темою, яка візуально поглибить перспективу. Найкраще підходять ілюстрації з видом на море, або міський пейзаж. Шафка-карго для взуття висувається на відстань, практично рівну глибині меблів. Шафа з такою добавкою відмінно підходить для передпокою з великою площею, особливо, коли вона з'єднана, наприклад, з вітальнею або кухнею.