Вибираємо шафу для передпокою

Дата: 28.01.2019
Вибираємо шафу для передпокою

Шафа, це  найважливіший предмет  меблів в будинку. Саме  тут ми зберігаємо одяг і всі інші предмети, які ми хочемо приховати, щоб зберегти порядок. Так що варто добре продумати як форму, так і розмір меблів вже на початку меблювання нашої квартири. Важливо звертати увагу не тільки на ціну, але і на матеріал фасадів, корпусу, якість фурнітури і наявну обробку.

Дуже зручним рішенням є велика шафа в передпокої. В шафі  можна зберігати зимовий одяг, валізи, сумки, взуття і навіть пилосос або дошку для прасування. Отже, яку шафу вибрати, щоб розмістити всі ці предмети?

Розмір шафи можна підібрати до розмірів приміщення. Є шафи шириною від 30 см і ширше, все частіше шафи мають розсувні двері. Крім того, сучасні шафи ретельно розроблені всередині, що робить їх набагато зручнішими.

Шафу, яка  стоїть окремо, легко підібрати до стилю інтер'єру, також має таку перевагу, що на будь-якому етапі облаштування, іі можна переставити в інше місце. Недоліком такого рішення є стандартна глибина 60 см.

Вибравши шафи-купе, зроблені на замовлення, ви повинні знати, що це остаточне рішення, так як конструкція шафи заснована на стінах і стелі. Шафи пристосовані до потреб замовника. Створюються на замовлення, тобто ідеально підлаштовується до місця, де ви хочете іі поставити. Ви можете вибрати тип і колір деревини або металу. Вирішуєте, які двері будуть для вас зручніше: розсувні або, які  відкриваються традиційним способом.

Вбудовані кутові шафи в прихожих повністю вирішують проблему місця для верхнього одягу і взуття. Ці меблі настільки місткі і ергономічні, що ваш передпокій неодмінно буде виглядати просторним. Такий варіант шафи підходить для передпокоїв  квадратної форми.

Розташування всередині такої шафи, тобто всі полиці, перегородки або вішалки також залежить від вас. Кожна полиця може мати інший розмір, а вішалки можуть бути розташовані на різних висотах. Це дуже зручно через різні вимоги кожного з нас.