Вибираємо шафу для дитячої кімнати?

23.11.2020
Вибираємо шафу для дитячої кімнати?

Шафи для дітей повинні не тільки вмістити велику кількість одягу та багато інших аксесуарів, а також відповідати на швидко мінливі потреби дитини, ще й витримати не завжди обережне використання.

Шафа має бути функціональною і зручною, краще уникати фасадів з дзеркальними і скляними вставками, фурнітура повинна бути міцна та безпечна, конструкція  стійкою. Шафа для немовляти, це насправді шафа для його батьків, тому вона повинна бути зручною з їх точки зору, її можна замінити комодом або шафками з полицями. Добре, якщо в такій шафці буде продумано спеціальне місце для зберігання іграшок. Найчастіше для цієї мети використовується одне з нижніх відділень, тоді дитина сама зможе вільно діставати іграшки.

Дитяча шафка може бути кутовою, прямою або вбудованою. Вибираючи по цим критеріям необхідно врахувати, яка  кімната дитини, і який варіант буде найбільш доречно виглядати саме там. Шафа в кімнаті дитини може мати безліч застосувань. В ній можна сховати спортивний інвентар, іграшки і навіть книги. Більш того, вибираючи шафу, ми не хочемо міняти її часто, шафа повинна підходити як для малюка, дошкільника і підлітка.

Маленькі діти звертають увагу в першу чергу на колір і прикраси. Для батьків важлива функціональність. Цікавою ідеєю може бути придбання вузької шафи, щоб вмістити одяг та частину предметів у перші роки життя дитини. Потім можна докупити нові елементи, так як розмір одягу і кількість речей збільшується з віком дитини.

Останнім часом особливо популярними є білі дитячі меблі. Біла шафа для дитячої кімнати, хороший варіант, особливо для невеликих приміщень. Дуже легко поєднується з будь-яким набором кольорів та візерунків. Для дитячої кімнати батьки все частіше обирають шафи-купе, так як цей варіант дозволяє заощадити простір у приміщенні.