Вибираємо шафу або комод для дитини?

Дата: 31.01.2019
Вибираємо шафу або комод для дитини?

Батьки, облаштовуючи кімнату дитини, стикаються з багатьма більш-менш складними рішеннями. Кімната малюка повинна бути оформлена відповідно до його смаку, також повинна бути безпечною і функціональною. Діти мають велику кількість іграшок, які потрібно розмістити в кімнаті. А тут ще одяг, взуття та інші аксесуари. Більшість батьків вибирають для дитячих кімнат шафи і комоди.

Якою має бути шафа для дитячої кімнати? Перш за все, функціональною, найкраще підійдуть меблі з висувними ящиками, а також з полицями різної висоти.  Меблі мають бути виготовлені з сертифікованих матеріалів, це стосується і меблевих плит, і фарби, якою вони покриті. Ідеальним для дитячої кімнати є натуральне дерево, бажано цілісний масив. Шафа з полицями, має мати достатню висоту, щоб дитина могла дотягнутися до кожної перегородки.

Вибираючи меблі для дитячої кімнати, слід керуватися її дизайном. Коли дитина досить велика, може визначити, які шафи подобаються їй найбільше, варто взяти до уваги її пропозиції. Серед найбільш часто вибраних рішень знаходиться шафа для дитини білого кольору, яка є досить універсальним предметом меблів, іі  можна налаштувати за смаком кожного малюка. Яким чином це зробити? Фасади білої  шафи легко і швидко можна прикрасити наклейками з мотивом улюбленої казки малюка або за допомогою власноруч зроблених прикрас. Варто вибирати наклейки, які легко можна видалити через деякий час. Коли дитина буде старше і змінюються іі смаки, меблі, як і раніше залишаються актуальними.

Універсальний предмет інтер'єру, цінний помічник в організації простору, дитячі комоди.По мірі дорослішання дитини дитячий комод не втратить своєї функціональності, єдине, що зміниться, наповнення полиць і ящиків. Комоди для дитячої кімнати випускаються в різних варіантах. Виробники представляють великий вибір кольорів. Такого типу меблі, оформлені, як правило, в світлих пастельних тонах і відмінно вписуються в дизайн дитячих кімнат. Ручки повинні бути зручні, без виступаючих гострих країв і надійно кріпитися на фасадну частину. Можете вибирати модель комода з ручками або без них.