loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Вибираємо шафу для дитячої кімнати

Вибираємо шафу  для дитячої кімнати

Шафи для дітей повинні не тільки вмістити багато одягу і численні аксесуари,  також відповідати на швидко мінливі потреби, а ще й витримати не завжди обережне використання меблевих виробів.

Шафа в кімнаті дитини, найважливіший предмет меблів,незалежно від віку маленького мешканця. Найчастіше, ми уявляємо собі шафу,  яка стоїть окремо, що має загальну стилістичну лінію. Гарною альтернативою для будь-якого одягу залишається вбудована шафа, яка в кімнаті вашої дитини, дозволить організувати зручну, багатофункціональну зону зберігання. Хороша місткість дозволяє зберігати в ньому практично всі речі дитини,вони не будуть розкидані по квартирі.

Шафа для немовляти, це насправді шафа для його батьків, тому вона повинна  бути зручною  з їх точки зору. Можна замінити її на комод. В залежності від розташування предмета меблів в дитячій кімнаті, розрізняють дитячу шафу кутову, або шафа яка встановлюється уздовж стіни дитячої кімнати. Остання модель дуже зручна для поділу дитячої кімнати на зони.

Якою повинна бути шафа для маленької дитини?

У цьому контексті дуже добре підійдуть відкриті полиці, а також всілякі легкі контейнери і висувні корзини (йдуть на напрямних як висувний ящик). Останнім часом особливо модними  є білі  дитячі меблі, це хороший варіант, особливо для невеликих приміщень. Дуже легко поєднуються з будь-яким набором кольорів та візерунків. Оброблені високоякісним лаком або ламінатом, не складним у догляді, ніж меблі більш темного забарвлення.

Якою повинна бути шафа для старшої дитини? Важливе значення для цього буде відповідна організація внутрішньої частини шафи. Шафа молодіжна асоціюється з меблями більш легкими, вже позбавленими м'якості ліній і прикрас, які часто зустрічаються в колекціях дитячих меблів. Для дітей старшого віку ідеально підійдуть більш складні системи зберігання, що складаються з декількох модулів. Дитяча  шафа для підлітка, це повноцінна  шафа для дорослої людини.

13.05.2020