loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Вибираємо меблі

Важливо, щоб в наших квартирах були відповідні меблі, які будуть повністю відповідати нашим потребам, смаку, що б ідеально відповідали стилю кімнати або всієї квартири.  Однак це не зовсім проста справа, наважуючись на покупку меблів, необхідно звернути увагу на кілька важливих аспектів.

Будь ласка, зверніть увагу на якість меблів. Меблі, виготовлені з високоякісних матеріалів, будуть служити вам дуже довго. Різноманітність матеріалів дозволяє експериментувати з дизайном, сьогоднішні виробники меблів змагаються в своїх пропозиціях.  Завдяки цьому, у нас є можливість створити різні аранжування, підключення стилів, поєднувати цікаві форми меблів.  Все залежить від способу організації простору, наших смаків або від характеру приміщення.

Вибір меблів визначає, як ми будемо діяти в своїх чотирьох кутах. Це елемент, який впливає на зовнішній вигляд, естетику і функціональність приміщень. Правильно підібрані меблі-це гарантія комфорту, а завдяки цьому і нашого щастя.

Плануючи інтер'єр, не забудьте про місця для зберігання речей – шафи, гардеробна, перевершують всі очікування.   Велика, зручна гардеробна, це справжній скарб. Що робити, якщо метраж нашого приміщення невеликий?  У такій ситуації, як правило, ми розміщуємо шафу в спальні. Вона повинна вмістити багато речей: одяг, взуття, дрібні аксесуари, але часто також інші речі, як постільна білизна, ковдри, рушники, якими користується вся сім'я.

Вибір зручної і функціональної шафи зовсім не є справою простою. Перш ніж визначитися, на конкретну модель, варто подумати, де її поставимо, який буде найзручніший спосіб відкривання, а також внутрішня організація.

У маленькій спальні, як правило, у нас немає великого вибору в питанні розміщення гардероба. Сучасні системи установки дозволяють оптимально використовувати будь-який простір, будь то кут, або, здавалося б, важкий для освоєння простір під скосом даху. Найбільш популярні в даний час рішення засновані на проектах під індивідуальні потреби, і системах установки з розсувними дверцятами. Стилістику або колір установки ми можемо вибрати з асортименту виробника, тип і колір заливки і профілів, що утворюють каркас дверей.

 А розміри і навіть форму, відповідну нахилу скоса даху можна підігнати під розмір і характер приміщення. З допомогою таких рішень, ми можемо адаптувати наявну в приміщенні нішу, простір під скосом даху або фрагмент простору, в глибині приміщення, відповідний ширині салону.

Інтер'єр шафи, повинен бути функціональним, тобто, ви повинні планувати так, щоб на полицях, розташованих на відповідних висотах розташовувалися речі, які ми хочемо зберегти. Як невеликих, так і великих розмірів. Потрібно подумати про полиці на майки і светри (цікавим рішенням є полиці висувні), також штанги на вішалки, на яких повісимо сорочки і сукні. Знадобляться також ящики на дрібні елементи гардеробу та аксесуари, кошики для взуття, Вішалки для краваток. Широкий вибір таких аксесуарів можна знайти в асортименті виробників .

22.12.2019