Приймаємо замовлення на 16.08!

Вибираємо функціональну шафу

18.07.2022
Вибираємо функціональну шафу

Безумовно, основним критерієм при виборі шафи-купе є її розмір. Це, безумовно, важливо, адже від нього залежить комфорт домочадців та місткість кімнати, в якій ми розмістимо шафу. Тому перед ухваленням рішення про покупку варто провести точні виміри та візуалізацію інтер'єру.

Ми починаємо з визначення одного чи кількох потенційних місць, де шафа буде працювати у нашій схемі. Потім ми можемо зробити правильні виміри та розмістити на цьому місці якісь інші меблі, візуалізувати, скільки місця займе гардероб. Шафа  для квартири має бути ідеально підібрана за розміром, тому цей аспект не можна забувати. Занадто маленька  шафа буде не практичною, а занадто велика зробить кімнату вже не просторою. Оцінюється, що оптимальний розмір гардеробу для однієї людини 140 сантиметрів завширшки і 210 сантиметрів заввишки.

 Звісно, у спальню з двоспальним ліжком варто вибирати предмет меблів як мінімум вдвічі більше, але все залежить від індивідуальних уподобань користувачів та просторових можливостей у спальні чи гардеробі. Шафи-купе в квартирах найчастіше розміщують у таких кімнатах, як: спальня, хол, дитяча та вбиральня.

Завдяки своїм габаритам шафа у більшості приміщень швидко стає одним із ключових елементів обладнання. Це означає, що вона  дуже впливає на естетику даного інтер'єру. Саме тому ми маємо вибирати шафу  з увагою до кожної стилістичної деталі та ідеально поєднувати з дизайном інтер'єру, в якому вона використовуватиметься. Таким чином, ми подбаємо про  гармонію, яка відіб'ється на нашому повсякденному благополуччі.

Завдяки бурхливому розвитку меблевого виробництва та досить жорсткої конкуренції на меблевому ринку сьогодні споживачеві представлений на вибір широкий асортимент шаф-купе, що різняться між собою багатьма параметрами: типом, розміром, механізмом відчинення дверей, наповненням та дизайном.