Вибираємо диван для вітальні

Дата: 07.02.2019
Вибираємо диван для вітальні

Вітальня-це місце зустрічей. Тому найважливішим предметом меблів у вітальні є зручний диван. Не завжди ми знаємо, як його правильно встановити, ще кілька років тому ми встановлювали дивани єдиним для всіх способом, тобто спинкою, що примикає до стіни. Найчастіше в його супроводі були два крісла з цієї ж колекції, які разом зі столиком створювали замкнуте коло.

У маленькій кімнаті найкраще підійде кутовий диван. У дуеті з журнальним столиком ми створимо з його допомогою зручне місце відпочинку для кількох людей. В невеликій квартирі потрібно враховувати також функціональність меблів, і тоді диван-ліжко являє собою велику цінність. Протягом дня використовується як зручний предмет меблів для сидіння домочадців і гостей, а вечорами можуть на ньому спати навіть дві дорослих людини.

Якщо ми маємо велику площу, ми можемо встановити диван на середині кімнати, або значно відсунути від стіни. Диван-ліжко можна використовувати для поділу простору, він підходить для цієї ролі дійсно добре. Так можна відокремити кухню від  кімнати. У великій квартирі варто зробити ставку на оригінальний дизайн, яким відрізняються, в основному, дивани без функції сну.

Такі дивани легкі і можуть мати досить різноманітні форми сидіння і спинки. У поєднанні з виразним кольором оббивки є цікавою прикрасою вітальні. У великій вітальні біля диван-ліжка додатково можна встановити крісла або пуфи. Інтер'єр кімнати знайде привабливість, і ви будете мати додаткове місце для сидіння і прийому гостей. Пуфи бувають невід'ємною частиною деяких колекцій меблів для відпочинку.

Диван, забезпечує не тільки комфорт під час відпочинку, але і створює атмосферу в інтер'єрі. При виборі кольору варто визначитися, якщо  диван буде виступати головним акцентом в інтер'єрі, то колір повинен бути яскравим, але одночасно гармоніювати з  колірною гамою.