Вбудована шафа

Дата: 14.06.2019
Вбудована шафа

Вбудована шафа, добре спроектована, буде не тільки практичним місцем для зберігання, але і ефектною прикрасою приміщення.  Найбільш поширеним місцем, яке ми вибираємо для цього типу забудови, передпокій або коридор.

У передпокої, шафа-купе може виконувати, перш за все функцію відсіку для верхнього одягу і взуття, але також, місце на сезонний одяг. У його інтер'єрі можна приховати також прасувальну дошку або сушарку для білизни, якщо у нас немає місця у ванній кімнаті.

Універсальність, це головна перевага, яку мають вбудовані шафи. Вони виділяються серед інших моделей меблів, підходять для будь-якого інтер'єру, а сам клієнт може замовити меблі на свій смак. Це дозволить враховувати всі деталі, починаючи від кольору, форми, монтажу та оздоблення, розміру і зовнішнього вигляду фасаду. Крім того, правильний розмір дозволить зберігати великі предмети.

Коли ми визначаємо, в якому приміщенні повинна знаходитися наш шафа, варто задуматися над її зовнішнім виглядом, а точніше над тим, які повинні бути  двері. На вибір впливає стиль, в якому ми хочемо облаштувати квартиру і  розмір. В залежності від потреб, вбудована шафа буде мати двері розсувні, складні або відкидні.

Вибір матеріалів, з яких будуються фасади, великий. І так на вибір є: фасади дерев'яні з масиву дерева або фанери, застосовуються, як правило, в разі, якщо двері відкриваються. Коли двері зсуваються, потрібні  більш легкі матеріали, такі як ДСП або МДФ.

Фасади скляні, незамінні в невеликих приміщеннях, можна спробувати використовувати кілька кольорів скла і комбінувати їх в будь-якій формі, так, щоб давали почуття змінної перспективи і глибини. Не менш популярними є дзеркальні фасади. За рахунок своїх властивостей, вони допомагають візуально розширити приміщення, зробити його більш освітленим.

Фасади з ротанга або бамбука, для любителів природи. Дуже легкі і ефектні. Ідеально підходять для інтер'єрів в східному стилі або еко. На замовлення, можуть бути пофарбовані в будь-який колір. Вбудована шафа з білосніжними фасадами, ідеально підходить для інтер'єру в стилі прованс.

Фасади з пластику, підійдуть, перш за все, в інтер'єрах сучасних. Асортимент кольорів і візерунків настільки великий, що навіть самі примхливі клієнти, що-небудь для себе виберуть. Не менш важливо задуматися про те, що буде розташовуватися всередині вашої шафи: полиці, ящики, штанги для одягу, відділення для взуття.