loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Тумба для взуття

Передпокій, це візитна картка квартири, тому в ній має правити закон і порядок.  Це місце, де знімаємо верхній одяг і взуття, тому важливо, щоб в ній знайшлося місце для вішалки і шафки для взуття. Вони незамінні, особливо в осінньо-зимовий період.

Виставка всіх пар взуття, які ми носимо, звичайно, не буде виглядати добре. Шафка для взуття дозволить привести все в порядок. Це може бути комод для взуття або предмет меблів, в якому головну роль грають полиці. Цікавим рішенням є прозорі шафки для взуття. Тумба для взуття, це практичний предмет меблів для передпокою, який чудово виконує цю задачу.

Можна вибрати моделі з сидінням, щоб було зручніше одягати взуття або  із стільницею, де можна розмістити корисні дрібниці. Ще цікавіший варіант з дзеркалом, в результаті тумба перетвориться в комфортабельне місце в передпокої. Вибір конкретної шафи для взуття залежить від розмірів передпокою і вільного місця. У невеликому передпокої призначені вузькі  високі шафи для взуття у вигляді стовпчиків, ширина яких зазвичай становить близько 20 см.

 Для шафи таких розмірів, легко знайти місце навіть в невеликій і вузькій прихожій. Краще всього підходять для взуття шафи з великою кількістю відсіків і полиць , так, щоб кожна пара взуття мала для себе зарезервоване місце. Шафа для взуття, що складається з боксів, повинна  бути оснащена  вентиляційним отвором. Це особливо актуально у випадку з взуттям, з урахуванням сезону, які можуть перебувати в шафі кілька місяців.

Тумби для взуття повинні бути виконані з матеріалів, стійких до вологи, бруду і подряпин. Рекомендовані матеріали, це тверді плити МДФ, ДСП, пластмаси, а в деталях, нержавіюча сталь, хром і алюміній.  Якщо полиці  виконані з металу, переконайтеся, що вони стійкі до іржавіння.

Шафка для взуття повинна вписатися в інтер'єр передпокою, найкраще підходять шафи в світлих тонах. Сучасна тумба для взуття відрізняється гладкими фасадами, єдиною колірною гамою, а також відсутністю прикрас. У свою чергу, класична тумба для взуття модель виготовлена з дерева, як правило, з звичайними дверцятами. Однак, оскільки передпокій піддається впливу вологи і бруду, деревина повинна бути покрита фарбою, лаком або просоченням високої якості.

24.03.2020