Сучасні шафи-купе

Дата: 26.09.2019
Сучасні шафи-купе

Вбудовані шафи можуть бути цікавим декоративним елементом в інтер'єрі. Шафи-купе дають масу можливостей для освоєння складного простору. Вбудовані шафи в модному сучасному і мінімалістському стилі вписуються в зовнішню форму кімнати.

Шафи-купе відмінно вписуються в доступний простір, організовують складні місця в спальнях, вітальнях, кабінетах, дитячих кімнатах, передпокоях і їдальнях, не захаращуючи їх. Фасади шаф-купе через зіставлення суміжних граней можуть стати практично непомітні, і простір усередині, буде підходити для наших потреб, і речей, які ми будемо в них зберігати.

Вбудовані шафи можуть мати фасади з самих різних матеріалів, ламінованих плит, ДСП, МДФ, ротанга та бамбука, з різних видів скла, дзеркал та інших матеріалів, доступних за спеціальним замовленням. Що важливо, при виборі шафи на замовлення для інтер'єру, можливе об'єднання двох або більше матеріалів в одному крилі, наприклад, клеєного бруса і скла.

 Можна вибрати повністю дзеркальні двері-купе, такий варіант візуально збільшує приміщення. А можна поставити дзеркало тільки на одній панелі двері-купе. Для передпокою дзеркало особливо актуально, в спальні та дитячій краще поставити шафу-купе без нього.

Оздоблення фасадів порожнини шафи може бути сталевими або алюмінієвими профілями, форма і колір яких можуть бути обрані для фасадів. Алюмінієві профілі є більш пластичними, завдяки чому виникають в більшій кількості форм. У свою чергу, сталеві профілі виробляються з високоякісної конструкційної сталі підвищеної міцності. Вони бувають різних кольорів. Алюмінієві профілі коштують дорожче, ніж сталеві. Покриття у алюмінієвої системи можуть бути різними, вибирайте під дизайн вашої шафи, анодування в різні відтінки. Анодування, це особливий спосіб фарбування, що забезпечує покриттю міцність.