Сучасні шафи-купе

Дата: 17.08.2019
Сучасні шафи-купе

Основна перевага шаф-купе, розсувні двері, які значно економлять простір. Замінюючи громіздкі меблі старого зразка, шафи перетворюють інтер'єр кімнати до невпізнання. Від якості  фурнітури і правильності її установки залежить, якість меблів.

Що допоможе зберегти порядок в  сучасних мінімалістських інтер'єрах? Шафи-купе! Вони відмінно вписуються в доступний простір, упорядкують  складні місця в спальнях, вітальнях, кабінетах, дитячих кімнатах. Фасади шаф-купе можуть стати практично непомітними, і простір всередині буде підходити для наших потреб, і речей, які ми будемо в них зберігати.

Шафи-купе дають масу можливостей для освоєння складного простору, особливо під ухилами. Вбудовані шафи в модному сучасному мінімалістському стилі вписуються в зовнішню форму кімнати, а їх інтер'єр порадує кожного. Окремим і важливим критерієм вибору шафи є глибина. Від глибини виробу буде залежати його місткість. Глибину слід вибирати з урахуванням потреб і кількості членів сім'ї. На велику сім'ю краще купувати конструкцію з резервом місця, так як кількість речей неухильно зростає.

Вбудовані шафи можуть мати фасади з самих різних матеріалів, серед яких найпопулярнішими є скло і дзеркало. Вони візуально збільшують простір, наповнюють кімнати світлом. Особливо доречні дзеркальні фасади шаф-купе, що стоять в темних приміщеннях, таких як коридор, передпокій. Повністю дзеркальні фасади шаф-купе не рекомендується застосовувати для  дитячих кімнат.  Найбільш поширений варіант фасаду для шафи-купе, ДСП. Це пояснюється в першу чергу доступною вартістю матеріалу. В магазинах можна зустріти широкий асортимент різноманітних фактур і відтінків фасадів з ДСП.  МДФ, відрізняється можливістю нанесення рельєфного малюнка, має підвищену стійкість до вологи.