Шафи на мансарді під дах, частина 1

22.06.2020
Шафи на мансарді під дах, частина 1

Разом з відродженням приміських будинків, з'явилася нова назва "мансарда". Раніше, це було приміщення під дахом, де тримали всі непотрібні речі. Зараз наявність горища, це престижно і виглядає як справжній номер, з відтінком романтики.

Все було б добре, але з'явилася нова проблема: розміри будинків різні, також, як і висота стелі, а дахи мають різний кут нахилу. Деякі меблі  можуть бути розміщені, але установка шафи на горищі під дахом виявилася проблемою. Ці приміщення нестандартної геометрії. Вони мають закруглені ділянки, скошені стелі, розгорнуті кути. Їх параметри не так легко передбачити.

 Тим не менш, мансардну кімнату можна і потрібно використовувати функціонально. У такому разі гарною підмогою стануть меблі під замовлення. Вдало спроектована і якісно виконана шафа для мансарди надає можливість раціонального використання горищного простору. Проектування шафи для мансарди зі скошеним дахом ускладнюється через характеристику  горищного простору.

 Завдяки ретельно продуманому плану вбудовані меблі без проблем розміщуються у всіх куточках кімнати з нестандартною геометрією, не втрачаючи своїх переваг, функціональність і привабливість зберігаються без втрат. Шафи, встановлені в горищному приміщенні, мають одну відмінну особливість , це скошені двері. Така особливість дозволяє вписати меблі в простір мансарди, раціонально використовуючи простір. Для складання меблів в мансарді підходять точно ті ж матеріали, які можна використати для складання будь-яких корпусних меблів.

 Не потрібно встановлювати на горищі занадто масивні і темні меблі. Це зменшить ще менший простір горища з похилим дахом. Розставляючи меблі на горищі, спробуйте залишити центральну частину вільною, і поставити шафу в ніші. Шафи на мансарді можна вбудувати в будь-які області зі скошеним кутом. Якщо правильно підійти до цього процесу, ви можете зберегти функціональність, практичність і естетику інтер'єру. Для зручності і комфорту в мансарді необхідно вибрати компактні і практичні меблі.