Шафи на мансарді частина 2

25.06.2020
Шафи на мансарді частина 2

Мансарди завжди відрізняються нестандартною конфігурацією. Як правило стеля в них скошена або навіть має по кілька кутів. Тому вільний простір складно використовувати ефективно, а високі меблі  не підходять. В залежності від виду фасаду, шафу на мансарду можна замовити відкритого або закритого типу. Скло прикрасить шафу на мансарді під скосом завдяки красивим малюнками на поверхні. Матовий або глянцевий, вибирати фасад можна індивідуально.

В більшості випадків в шафах пропонуються двері звичайної, прямокутної форми, складні дверцята шафи на мансарді будуть зручні в експлуатації. Економлять простір при відкриванні порівняно з орними фасадами. В разі замовлення в компанії для індивідуального виробництва меблів ви досягнете ідеального результату. Досвідчені фахівці на місці зроблять точні виміри, допоможуть у виборі ідеального проекту, порадять матеріали.

Ви отримаєте великий вибір сучасних матеріалів хорошої якості. Скошені шафи повністю повторюють вигин вашого даху, не втративши ні одного сантиметра простору. Сучасні технології дозволяють виготовляти меблі будь-якого розміру, з різних матеріалів. Правильно підібрані вироби допоможуть вам позбавитися від видимих дефектів складної конструкції даху, це забезпечить комфорт у приміщенні і підвищену функціональність. Використання дзеркальних фасадів на мансарді візуально зробить її більше.

У виробництві меблів дуже важливе дотримання стандартних розмірів. Функціонально заповнити шафу на мансарді під скосом допоможуть системи зберігання. Класичним варіантом вважаються полиці. Вони зручні для книжок, одягу, іграшок і декоруючих предметів.  На мансарді облаштувати місце для зберігання речей, вдала і реалізована ідея.