Шафи-купе Стрий

16.03.2021
Шафи-купе Стрий

Неможливо уявити собі передпокій без шафи. Головна перевага таких шаф, це економія місця, і можливість сховати в шафі безліч необхідних речей. Здається, що сьогодні, кожен має в своїй квартирі або будинку шафу-купе в передпокої. При виборі шафи в м. Стрий, перегляньте товари в нашому онлайн каталозі, ви знайдете в ньому меблі, які  можна підібрати для інтер'єрів, оформлених у різних стилях.

Безсумнівно, кращий варіант, це шафа для передпокою, яка дозволяє використовувати будь-якій невикористаний простір. Справа в тому, що  в передпокоях, різні поглиблення, ніші, залишаються порожніми.  Добре, якщо шафа-купе на замовлення повторює форму вашого передпокою. Завдяки цьому не виникає ситуації, у якій залишається багато вільного простору, у якому нічого  не зберігається. Звичайно, використання вільного простору, особливо важливо в невеликих квартирах, де простір дуже цінний.

За формою шафи поділяються на прямі, кутові і радіусні. Прямі шафи-купе встановлюються уздовж стіни, кутові, займають вільний кут, якщо поставити дзеркальні дверцята, приміщення буде здаватися більше. Шафа-купе радіусна, має округлені елементи, набуває оригінальний вигляд. Шафа-купе має зручний розсувний механізм, який не вимагає вільного простору для відкривання, тому дуже зручна для вузьких приміщень.

Варто відзначити, що шафа в невеликому передпокої може бути універсальним предметом меблів, який виконує ряд різних ролей. По-перше, там можна зберігати верхній одяг,  куртки або пальто, також дуже гарне місце для взуття, і для одягу, які в передпокої залишають відвідувачі. Загалом, якщо цей предмет інтер'єру присутній у невеликому передпокої і правильно підібраний, в принципі, можна відмовитися від будь-яких інших предметів меблів.

Незважаючи на те, що основне завдання шафи-купе, зберігання одягу, вона  може виконувати також й інші функції. Насамперед, багато людей вибирають для установки на дверях дзеркала, які дуже корисні в передпокої. Без сумніву, таке рішення дозволяє економити місце на стіні, на якій не потрібно вішати дзеркала, якщо вже знаходиться воно на двері шафи.

Kp хds6min