Шафи купе Сихів. Купити готові шафи-купе - вибираємо меблі для дому від виробника!

Дата: 27.07.2017

    Компанія «Шафи купе Львів» представляє за низькими цінами шафи-купе, готові та на замовлення, в  м. Львів. Ми пропонуємо меблі стандартних та нестандартних розмірів, виготовлених із сучасних, екологічно чистих, матеріалів і які відрізняються продуманим функціоналом. Наша компанія та виставковий зал знаходиться за адресою вул. Панча Панча 7 а (район Чорновола). Хоть ми й далеко знаходимось від району Сихів, можна сказати, що на другому кінці Львова, але повірте це того вартує! Якість у нас завжди вища за ціну!

   Особливим попитом у жителів міста й області користуються шафи-купе (готові та недорого) преміум класу - низька ціна і естетична привабливість є основними визначальними факторами при виборі меблів. Здійснити таку покупку цілком під силу навіть в сім'ях з невисоким рівнем доходів.

Шафи купе Сихів. Купити готові меблі від виробника.

    Якісно виконані шафи прослужать Вам не один десяток років і будуть дбайливо зберігати ваші речі - добре встановлені двері не пропускають домашній пил і вологу.

   Як вибрати та де купити готову шафу купе?

   Якщо Ви вирішили купити готову шафу з розсувними дверима (в передпокій, спальню, дитячу, офіс), необхідно оцінити планування саме з точки зору розміщення меблів. Можливо, у  квартирі є ніші, в які можна встановити шафу, або використовувати для цієї мети кути.

Другий крок - визначитися з габаритами шафи. Вона не повинна захаращувати простір і займати основне місце в приміщенні.

    Отже, Ви повинні знати:

- яку шафу Ви хочете - пряму, вбудовану, гардеробну чи кутову;
- точні розміри стін або ж отвору між стінами, уздовж яких буде встановлена шафа;
- вид дверних (тобто фасадів шафи купе) полотен - глухі, дзеркальні, скляні, комбіновані;
- суму, яку Ви готові витратити на придбання меблів.


    Кількість дверей можна визначити при перегляді каталогу на нашому сайті - ми пропонуємо більш як 200 варіантів шаф різної комплектації. Можливо, Вам сподобається зовсім не та модель, яку Ви припускали спочатку.

Шафи купе Сихів. Великий вибір моделей якісні виготовлення нестандартних рішень!

    Особлива категорія товару - це преміум шафи-купе. Незважаючи на низьку ціну, меблі у нашому магазині виглядають престижно, якісно і гідно. Також на нашому сайті постійно представлені цікаві акції та розпродажі, скориставшись якими Ви зможете купити більш дорогі меблі в межах наявної у Вас суми.

За покупкою - у магазин "ШАФИ КУПЕ ЛЬВІВ"

Ми пропонуємо вигідні умови покупки в нашій компанії:

- низькі ціни - ми самі виробляємо меблі та самі їх продаємо, без участі торгових посередників;
- відмінну якість і дизайн - кожна модель є результат клопіткої праці дизайнерів і конструкторів;
- швидка збірка меблів - в той самий день доставки меблів.

Шафи купе Сихів. Меблі від виробника.

   Правильно підібрана за розмірами стандартна шафа-купе дасть Вам можливість не тільки прибрати все зайве «з очей геть», а й перетворити інтер'єр Вашої квартири.

Якщо є питання - наші менеджери завжди готові відповісти та допомогти.