Шафи-купе на замовлення

Шафи-купе на замовлення
Дата: 08.03.2020

У кожному будинку ми знайдемо шафу, в якій зберігаються речі всіх членів нашої сім'ї, верхній одяг, взуття, іграшки для дітей, сумки або ковдри. Іноді одна шафа не достатньо для великої родини. Якщо ви шукаєте шафу-купе в якості гардероба в передпокої, тоді найкращий вибір, це шафа з дзеркалом. Дзеркало візуально збільшує приміщення, виглядає красиво і дуже практично. Дзеркальні поверхні доповнюють і змінюють сприйняття інтер'єру.

Шафа у вітальні може стати прикрасою кімнати і наділити її додатковою функціональністю. Можна залишити кілька частин відкритими і використовувати як зручну полку, або поставити туди приємні дрібниці. Важливо, щоб новий предмет меблів поєднувався з аранжуванням всього приміщення. У спальні завдяки купе можна заховати все зайве, щоб нічого не відволікало і не заважало відпочивати. Експериментуйте з кольором, вміле комбінування відтінків дійсно може принести несподіваний ефект!

 Шафа в спальні грає особливу роль. Вона є предметом меблів, який повинен розмістити наш гардероб, ставши елегантним доповненням нічного інтер'єру. Але не варто забувати, що крім візуальної чарівності має забезпечити оптимальну кількість місця для зберігання.

Можливість підбору габаритів шафи до розміру приміщення, допомагає повною мірою використовувати наявний простір. Часто на невеликій площі, використовуються шафи купе на замовлення. Зручність розсувних дверей цінується вже з перших хвилин їх використання. Для житла з високими стелями ідеально підійдуть шафи з антресолями.

Шафи-купе на замовлення є ідеальним рішенням для людей, які цінують функціональність меблів. Правильно підібрана шафа на замовлення, створена з матеріалів високої якості, це гарантія багаторічного задоволення від її використання. При плануванні розмірів шафи, важливо враховувати той фактор, що розсувна система, незалежно від кількості дверей, забирає до 10 сантиметрів глибини простору шафи-купе.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу для передпокою?

Зручна шафа для передпокою

Шафа для документів


Всі статті