Шафа з дзеркалом

16.11.2021
Шафа з дзеркалом

Дзеркальні гардероби зараз дуже популярні. Найчастіше їх розміщують у спальнях, тому що вони  збільшують простір, але шафа з дзеркалом працюватиме і в інших кімнатах.

Коли варто вибирати шафу-купе із дзеркалом? Ця модель шафи-купе особливо рекомендується власникам невеликих квартир, предмет меблів, оснащений розсувними дверцятами з дзеркалом, займає набагато менше місця, тому що не потрібний додатковий простір, щоб відкривати стулки шафи.

Шафа з дзеркалом підійде у будь-якій квартирі чи будинку, де немає додаткового дзеркала в інших кімнатах. Форма дзеркала може бути найрізноманітнішою. Ви можете вибрати невелику модель у своєрідній рамці або дзеркало на всю висоту шафи. Використання фотодруку, лазерної та піскоструминної обробки, вітражних елементів або художнього розпису дозволить вам перетворити просте дзеркало на витвір мистецтва.

Шафа-купе гарантує велике місце для зберігання речей, при цьому займаючи мало місця. Вона  підійде людям, які шукають містку шафу не тільки для одягу, але й аксесуарів, взуття чи побутової техніки. До того ж покупка шафи-купе із дзеркалом заощадить місце в нашій кімнаті. Адже немає потреби купувати окремо дзеркало. Полиці є основним елементом будь-якої шафи, оптимальною глибиною для них вважається 50-70 сантиметрів, а ширина між полицями 30-40 сантиметрів. Висувні ящики із системою повного висування забезпечують зручний та простий доступ до всіх речей.

Шафа з дзеркалом добре гармонує з сучасним стилем, її також можна адаптувати до надзвичайно популярного скандинавського, класичного і навіть індустріального стилю. Все залежить від конкретного налаштування та зовнішнього вигляду даної моделі. Дзеркальний фасад виробу стане оригінальним рішенням для інтер'єру. Різноманітність форм, розмірів та видів дзеркал підійдуть для більшості дизайнерських пропозицій.