Шафа в спальню

27.11.2022
Шафа в спальню

Поряд із ліжком, шафа є найважливішим елементом спальні. Вона  повинна  бути адаптована до індивідуальних потреб користувачів, розмірів приміщення та його стилю.

У більшості квартир гардероб у спальні є основним предметом меблів у всьому будинку. Тому він має бути містким, функціональним та відповідати стилю інтер'єру, а також своїм розмірам. Звичайно, в маленьку спальню підібрати шафу складніше, але це не означає, що це нездійсненне завдання.

На що звернути увагу під час вибору шафи для спальні? Всупереч видимому, вибрати шафу для спальні не так просто. Адже це великий предмет меблів, який легко може захаращувати інтер'єр. З іншого боку, занадто маленька шафа не виконуватиме свою функцію належним чином. Тому  слід оцінити кількість наявного у вас одягу.

Перед вибором конкретної моделі слід насамперед враховувати, де стоятиме шафа? Доступ до шафи в спальні повинен бути безперешкодним, і він не повинен порушувати перебіг комунікацій у кімнаті. Ви також повинні переконатися, що він буде легко відкриватися в заданому місці, не зачепивши стіни або інших меблів.

Слід ретельно виміряти простір, призначений для цього предмета меблів. Це дозволить визначити його максимальні розміри. Також зверніть увагу на висоту. Шафа для спальні 200 см тепер є стандартним рішенням. Традиційні чи розсувні двері? Це важливо для нашого комфорту та простору. Традиційні двері вимагають більше місця, щоб їх можна було повністю відчинити.

У свою чергу шафа з розсувними дверима підходить  для спалень меншого розміру, адже вона не вимагає багато місця навколо. Великі шафи краще розміщувати біля більш коротких стін спальні. Завдяки цьому приміщення сприймається пропорційнішим. З іншого боку, для невисокого інтер'єру варто вибирати модель із чіткими вертикальними поділками, що зробить приміщення оптично вищим.