Шафа в спальні

29.12.2020
Шафа в спальні

Спальня може бути оформлена в класичному або сучасному стилі. Варто запланувати в ній місце на шафу. Шафу  для одягу розміщують найчастіше у стіни.

Ніщо не повинно заважати відкриванню вхідних дверей і вільному проходу в спальню. Меблі в спальні необхідно розставити так, щоб забезпечити доступ до кожного елементу спального гарнітура, всі двері шафи повинні легко відкриватися, ящики вільно висуватися. Між ліжком і шафою повинен бути прохід шириною не менше 80 см.

Якщо в плануванні кімнати є ніші, то раціональніше облаштовувати вбудовану  шафу-купе в спальні. Вбудовані шафи без проблем вписуються в обстановку, так як їх можна оформити у зручному дизайні. Вони будуть виглядати органічно і не порушать цілісності інтер'єрного рішення.

Шафа являє собою важливий елемент декору спальні, деяким важко уявити собі спальню без надійного, традиційного предмета меблів, який підходить для ліжка, нічного столика і комода. А може, шафи-купе на замовлення? Така комплектація в спальні має одні плюси, дозволяє максимально використовувати простір спальні.

Шафи-купе для спальні на замовлення, в забудові, зі скляними або гладкими, блискучими фасадами надають візуальну легкість інтер'єру спальні. Крім візуальної  чарівності цей вид надзвичайно  місткої  шафи має свої переваги облаштування внутрішнього простору. Шафи для спальні великих розмірів зарекомендували себе, особливо у великих приміщеннях.

Ідеальна  шафа дозволяє зручне сортувати речей, окремо взуття, одяг, спортивні предмети і, звичайно, повсякденний одяг кожного з домочадців. Варто також вибрати шафу-купе з дзеркалом, яке може бути на зовнішньому фронті або приклеєне на внутрішній стороні дверей, якщо шафа-купе відкривається традиційним способом.