Шафа в передпокій

30.01.2023
Шафа в передпокій

Слід подбати, щоб передпокій був елегантним і функціональним. Ось чому вам потрібні правильні меблі, прикраси та аксесуари, які підкреслять характер інтер'єру.

Запорука успіху та правильного облаштування залу, правильний вибір кольорів, відтінків та тонів. На що слід звернути особливу увагу? Насамперед форма приміщення, а також наявність у ньому вікон. Більшість коридорів  внутрішні, маленькі, вузькі та погано освітлені.

Вікно зустрічається досить рідко. Тому при виборі кольорової гами  варто орієнтуватися на яскраві, теплі тони, які прикрасять і додатково оптично збільшать простір. Бежеві, кремові, ніжні сірі та білі ідеальні кольори для маленького коридору. Для  більшого розміру можна вибрати трохи темніші відтінки. Однак пам'ятайте про обережність, щоб простір не став темним.

Є кілька предметів меблів, на які варто звернути особливу увагу при облаштуванні передпокою. Завдяки їм приміщення стане надзвичайно практичним. Перший і найважливіший предмет меблів, який не може бути відсутнім у передпокої, шафа. Його наявність значно покращує функціональність залу та допомагає підтримувати порядок.

Найпопулярніше рішення на сьогоднішній день, шафа-купе, що закриває одну зі стін у передпокої. Це відмінний варіант для невеликих приміщень, коли кожен метр на рахунку, використання шафи-купе з розсувними дверима дозволить помітно заощадити простір, а великі обсяги всередині допоможуть розмістити окремо одяг, взуття,головні убори та аксесуари.

Комод, це предмет меблів, який вписується практично в будь-який інтер'єр. Комоди  для передпокою, популярні елементи, які часто зустрічаються в таких інтер'єрах. Вони найкраще підходять для зберігання дрібних предметів одягу.

При виборі взуттєвої шафи варто враховувати її габарити, кількість призначень та можливості зберігання, які вона дає. Тумби для взуття бувають різних розмірів, дизайнів і кольорів, завдяки чому кожен легко знайде модель, що підходить до інтер'єру. Поширеним доповненням до цього типу меблів для передпокою є зручне сидіння.