При замовленні до 03.07 - шафа буде готова на 15.07. Акція доставка/монтаж - безкоштовні! детальніше..

Шафа в дитячій кімнаті

Шафа в дитячій кімнаті
Дата: 01.06.2020

Шафа в дитячій кімнаті, це дуже функціональний предмет меблів, без якого іноді важко уявити собі кімнату малюка. Досить добре продумати його оформлення, розташування елементів в інтер'єрі. Шафа допоможе нам вирішити багато проблем зі зберіганням не тільки дитячого одягу, але  іграшок і сезонних речей.

Шафу для дитячої кімнати краще робити на замовлення, для того, щоб вона була місткою, зручною і підходила саме для вашого інтер'єру за кольором і фактурою. Дуже зручно, коли шафу роблять висотою до стелі, так значно економиться простір кімнати.

При виборі кольору шафи, варто віддати перевагу спокійним тонам. Варто уникати яскравих кольорів: червоного, фіолетового, чорного, вони можуть викликати подразнення зору дитини. В якості основного кольору віддайте перевагу м'яким тонам: світло-блакитний і рожевий, бежевий, кремовий, жовтий кольори. В якості додаткового кольору, зелений, блакитний, помаранчевий, світло-бузковий. Варто заздалегідь подумати про всі дрібниці, і вибрати функціональну шафу для дитячої кімнати.

Шафа в дитячій кімнаті, вмістить безліч речей і дозволить дитині швидкий доступ до одягу. Досить укласти їх на нижніх полицях, так, щоб малюк міг сам діставати речі, без допомоги батьків. Це навчить його самостійності і відповідальності. Якщо необхідно більше простору для зберігання речей, вибирайте більш широку, але не високу шафу.

Верхня частина шафи підійде в перші роки більше батькам, ніж дитині, для зберігання постільної білизни, ковдр або сезонного одягу. Полиці різних розмірів знадобляться завжди. Коли дитина ще маленька, полиці і висувні корзини, які не були використані під одяг, ви можете використовувати на іграшки. Необхідно дозволити дитині взяти участь у сортуванні речей, самостійно вибирати і ховати одяг і показати, що кожна річ може мати своє і тільки своє місце.

 

Новини:
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Дата: 11.06.2020
Зі святом Святої Трійці !

Зі святом Святої Трійці !

Дата: 08.06.2020
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Дата: 01.06.2020
Блог:

Зручна шафа для передпокою

Шафи на мансарді частина 2

Шафи на мансарді під дах, частина 1


Всі статті