Шафа в дитячу кімнату

10.01.2021
Шафа в дитячу кімнату

Коли в комоді вже не поміщається дитячий одяг, тоді варто подумати про купівлю більшої шафи. У шафі повинні бути місткі полиці, штанга для одягу і висувні ящики. Щоб у цій кімнаті був порядок, краса і зручність, необхідно наповнити це приміщення такими  меблями, які будуть  відповідати всім цим вимогам. Шафа-купе, є досить зручним і в даний час дуже популярним рішенням. Завдяки розсувній  системі, дана модель значно економить простір і сприяє створенню затишного і стильного дизайну.

Дитячі шафи можуть бути прямими, вбудованими, кутовими. Кожен варіант меблів має свої переваги. Для дитячої кімнати вибирайте шафи надійні , міцні, стійкі, всі полиці  і ящики в шафі повинні бути доступні дитині. Ще однією перевагою дитячих меблів є практичне пристосування їх до потреб  дитини. Полиці та ящики повинні бути розташовані на такій висоті, щоб діти могли самостійно використовувати свої речі. Меблі повинні  повністю відповідати росту і параметрам  дитини.

При виборі кольору шафи, як і кольору всіх  меблів в дитячій кімнаті варто віддати перевагу спокійним тонам. Варто уникати яскравих кольорів: червоного, фіолетового, чорного,  такі  кольори можуть викликати роздратування зору дитини. Вибираючи шафу-купе для кімнати дитини дошкільного і шкільного віку, відмовтеся від дверей з великим дзеркалом або зі склом. У дитячій кімнаті добре підходить шафа-купе з масиву дерева. Варто заздалегідь подумати про всі дрібниці, і вибрати функціональну  шафу для дитячої кімнати.

Краса, функціональність, якість і безпека, основні критерії при виборі меблів в дитячу кімнату. Здійснюючи покупки і вибираючи ті або інші предмети, не забувайте радитися з дитиною, якщо вона  вже має власний смак. Але все ж потрібно робити акцент на  якість  меблів. Оскільки вони повинні витримати рухливі ігри дитини і не стати причиною травм.