loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Шафа у вітальню, як вибрати відповідну модель для невеликої квартири?

Шафа у вітальню, як вибрати відповідну модель для невеликої квартири?

Невеликі квартири іноді створюють великі проблеми. Кількість речей, які ми повинні заховати в шафах і комодах, залежить не від розміру квартири, а від її жителів.

Безліч речей, які повинні відповідати маленькій квартирі, роблять шафи ідеальним рішенням. І хоча присутність цих меблів в передпокої або спальні нікого не дивує, шафа у вітальні може здатися ексцентричною. Немає нічого більш помилкового.

Правильно підібраний предмет меблів може надати всій вітальні характер, стати предметом, що визначає весь стиль вітальні, певною базою. Ми також можемо використовувати трюки, щоб зробити гардероб майже невидимим і навіть сприяти тому, щоб вітальня здавалася більшою, ніж вона є насправді.

Якщо ми повинні мати шафу  у вітальні, давайте подумаємо, як її вибрати, щоб вона виконувала своє завдання, і була, відповідно, місткою. Другим важливим елементом присутності шафи у вітальні є наше рішення про те, чи хочемо ми, щоб шафа був окрасою приміщення чи була майже невидимою.

Головне в дизайні невеликих приміщень функціональне використання майже кожного сантиметра вільного простору, де встановимо шафу для одягу, або стелаж. Ми будемо вибирати рішення, універсальні і компактні, шафа нехай буде трохи більше, але багатофункціональною, це дозволить нам заощадити цінний простір.

У невеликих квартирах ідеальним рішенням стане виготовлення місткої вбудованої шафи навіть по всій ширині стіни, двері, ідеально, якщо будуть розсувними. Пам'ятайте, необхідно використовувати простір по максимуму. Велика шафа дозволить нам виділити в приміщенні зону для зберігання. Не забудьте про місце на побутову техніку, як пилосос, праска і прасувальна дошка, сушарка для білизни. Саме з цими елементами у нас найчастіше виникають проблеми, коли мова йде про захаращення простору.

Для невеликих просторів найкраще підійде яскрава обробка шаф. Цікавим рішенням буде, якщо двері шафи обробити за кольором, ідентичному стіні. Тоді меблі зникнуть з поля зору. Отримаємо гладку площину, що також візуально збільшить приміщення. Якщо ми любимо темні кольори, виберіть їх у блискучій версії, наприклад лакована, або високий глянець фасади МДФ, або скляні елементи. Ідеальним варіантом, буде виготовлення шафи з дверцями у вигляді дзеркал, це ідеальна можливість створення ефекту простору.

 

20.12.2019