Шафа у вітальні

Шафа у вітальні
Дата: 16.02.2020

Шафи стають домашнім сховищем речей. У них зберігаються улюблені футболки, взуття, Дитячі речі, стопки книг, важливі документи і багато інших предметів, від яких ми не хочемо позбавлятися. Ці практичні меблі дозволяють організувати простір, захистити від безладу і полегшити повсякденну роботу.

Шафа у вітальні може бути додатковим, а іноді через обмеженість метражу, основним предметом меблів, використовуваним для зберігання одягу. Тоді важливо, ретельно розпланувати інтер'єр і максимально використовувати доступний простір.

Отже, давайте подбаємо про повну стилістичну послідовність, особливо коли гардероб повинен бути виставлений на загальний огляд. Якщо кімната невелика, давайте виберемо меблі за розміром з розсувними дверима. Шафа світлого відтінку,  або доповнена дзеркалом, візуально збільшить простір.

Якщо ми хочемо, щоб меблі стали прикрасою, давайте використовувати кольорове скло, елегантні матові поверхні, ажурні панелі або плити з декором. Спробуємо з шафи створити функціональний предмет меблів, який не тільки вміщує одяг або текстиль, але і виконує кілька функцій, замінюючи інші меблі. Завдяки цьому ми не перевантажуємо її безліччю предметів.

Шафа у вітальні може використовуватися не тільки для зберігання одягу або повсякденних предметів. Іноді вона перетворюється в міні-книжкову шафу, зону для домашнього кінотеатру, сховище сувенірів. Все залежить від творчості власників і потреб.

При вирішенні завдання  яку шафу для одягу вибрати слід дивитися на матеріал виготовлення. В ході виробництва шаф може застосовуватися ДВП і подібні плити, натуральна деревина, крім того використовуються такі матеріали, як метал, спецскло, пластмасса.

Підбір певного кольору залежить виключно від уподобань покупця. Отже, немає резону рекомендувати певний колір на всі без винятку випадки. Забарвлення шафи, визначається фасадами.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу для передпокою?

Зручна шафа для передпокою

Шафа для документів


Всі статті