Шафа у вітальні

Дата: 10.06.2019
Шафа у вітальні

Шафа-купе може здатися досить незвичайною для вітальні, однак, відповідним чином розроблена, стане неймовірно практичним елементом. Завдяки можливості індивідуальної підгонки приміщення може являти собою гармонійну частину інтер'єру або навіть стати провідним акцентом.

У кожній вітальні, незалежно від метражу квартири, потрібне функціональне місце для зберігання. З іншого боку, це презентабельна кімната в будинку, тому ми хочемо, щоб вона виглядала елегантно. Шафа з розсувними дверима, за якими можна приховати все, що потрібно, дає відчуття ідеального порядку. Меблі на замовлення дозволяють будь-яку конфігурацію інтер'єру.

Установка шафи-купе у вітальню можлива в квартирі будь-якої площі і планування, оскільки існують різні види  меблів. Перед тим, як формувати свій вибір щодо шафи-купе, необхідно ознайомитися з перевагами і недоліками цього предмета меблів у порівнянні зі звичайними, орними. За розмірами, наповненням, оформленням фасадів існує безліч варіантів, але по конструкції існує два види виробів, вбудований и корпусний.

Якщо у нас є невеликий простір, де вітальня поєднана з  кухнею, велика кутова шафа з встановленими штангами, кошиками і полицями для взуття дозволить вмістити в одній частині куртки та взуття, а в інший текстиль, рушники, скатертини. Якщо додатково провести електричну установку, стане ідеальним місцем для телевізора або іншого електронного обладнання.

У забудові на розмір можна поставити вбудовану шафу, яка є незамінним предметом меблів. При використанні засклених дверей,  шафа-купе може стати домашньою бібліотекою, або скляною вітриною, в якій представлені прикраси, фотографії, книги або сувеніри з подорожей.

То який вид шафи вибрати, залежить від того, скільки у нас місця, де плануємо його, розмістити. Завдяки різним типам шаф-купе, ми можемо вибрати варіант, найбільш відповідний за формою і розмірами інтер'єру. Більш того, правильно підібрані меблі можуть навіть поліпшити його пропорції.