При замовленні до 03.07 - шафа буде готова на 15.07. Акція доставка/монтаж - безкоштовні! детальніше..

Шафа на мансарді

Шафа на мансарді
Дата: 28.05.2020

Мансарда, як правило, простір в будинку,  який  являє собою приміщення складної геометрії, тому встановити меблі тут не так просто. Шафа в мансарді, це, мабуть, остання думка, яка приходить нам, коли ми думаємо про облаштування цього приміщення. Саме відкоси, є складним архітектурним елементом у дизайні. Але добре спланована шафа в мансарді, це один з більш функціональних способів використання простору.

Гарне розташування шафи в мансарді, це основа. Мансардні шафи можна вбудувати в будь-яку нестандартну зону зі скошеним кутом. Якщо грамотно підійти до цього процесу, то можна зберегти функціональність, практичність і естетичну привабливість предмета інтер'єру. Для затишку і комфорту в мансарді потрібно вибирати компактні і практичні меблі.

Шафа на замовлення повинна  бути добре спланована, тоді вона буде функціональною. Раціональне облаштування шафи-купе, полегшать підтримання порядку. Шафи купе на замовлення можна зробити по-різному. Добре, якщо одна зі стулок буде дзеркальною. Дзеркало буде грати не тільки практичну роль, воно візуально збільшить розмір кімнати, додасть світла. Вдалим сусідством буде гардеробна з вбудованими шафами під стелю, ваші речі завжди будуть під рукою.

Мансарда ідеально підходить, як місце для читання або відпочинку. Елегантною прикрасою може стати бібліотека. Книжкові шафи можуть послужити перегородкою між приміщеннями. На полицях можна розмістити цікаві колекції або різні сувеніри. Деякі полки такої конструкції можна зробити закритими, щоб не накопичувався пил. Для збереження порядку, або за естетичних міркувань, варто встановити прозоре скло. Шафи вписують в різні нестандартні зони (зі скосом, закруглені, з кутом, у ніші). При цьому вони не втрачають практичності і функціональності.

Новини:
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Дата: 11.06.2020
Зі святом Святої Трійці !

Зі святом Святої Трійці !

Дата: 08.06.2020
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Дата: 01.06.2020
Блог:

Зручна шафа для передпокою

Шафи на мансарді частина 2

Шафи на мансарді під дах, частина 1


Всі статті