Шафа-купе

24.01.2023
Шафа-купе

Функціональна, стилістично підібрана шафа-купе вміщає все необхідне і водночас стане окрасою інтер'єру. Вбудовані шафи найкраще вписуються в приміщення, але варто пам'ятати, що, по-перше, це меблі на замовлення, по-друге, вони міцно прикріплені до стін і стелі, що унеможливлює зміну розміщення. Шафи купе, доступні в різних розмірах, завдяки чому легко можна їх підігнати під різні приміщення.

 Перевагою шаф-купе є те, що вам не потрібно простір, щоб відкрити двері. Завдяки цьому інші меблі можуть розташовуватися в безпосередній близькості від шафи-купе і не заважатимуть. Кутові шафи, чудовий варіант для невеликих кімнат.

Як підібрати глибину шафи, її ширину та висоту? Це також залежить від можливостей розташування, запропонованих цим приміщенням. Оптимальна глибина 55-60 см. Висота шафи, справа індивідуальна, оптимальна висота шафи-купе 180 см і вище. Шафа в першу чергу асоціюється зі спальнею, але може виконувати практичну функцію в залі і навіть у вітальні. Як вибрати шафу для спальні? Чим місткіше і чим більше  відділень, ящиків, поличок та вішалок, тим краще. Завдяки цьому можна помістити все, що ви хочете сховати, і таким чином і в спальні, і в решті квартири або будинку у вас буде порядок.

Вибираючи шафу для передпокою, головне, щоб вона вписувалася в інтер'єр. Однак не менш важливо, щоб вона була максимально місткою за найменших габаритів. Тому шафи для передпокою повинні мати як вішалки для пальта та іншого верхнього одягу, так і висувні ящики та відсіки для зберігання аксесуарів.

Для вітальні добре підійде шафа на всю стіну. Бажано, щоб шафи поєднувалися з інтер'єрною стилістикою не лише за декором, а й за матеріалами. Правильно підібрана шафа, здатна органічно доповнити інтер'єр навіть малогабаритного залу та надати зручне та досить містке місце зберігання речей для всієї родини.