Шафа-купе

26.09.2020
Шафа-купе

У кожного з нас обов'язково настане момент, коли потрібно вирішувати питання розміщення речей. Найбільш ефективний спосіб, це шафа-купе. Шафи-купе є необхідним елементом оснащення кожного будинку. Основні матеріали, це ДСП і МДФ, з яких роблять майже всі меблі середнього цінового діапазону, а також натуральне дерево, вживане в найдорожчих предметах інтер'єру.

Вибираючи шафу, в першу чергу, подивимося, що ми збираємося зберігати, для цього ви можете підготувати собі перелік конкретних речей, одягу та обладнання. Пізніше варто задуматися над пріоритетами і відповісти собі на кілька питань.

Найважливішим для нас   може  бути дизайн, або, щоб шафа ідеально підходила  для інтер'єру  під розмір? Чи хочемо ми, щоб двері були розсувні або відкривалися назовні? На ринку є дуже багато моделей, які можна розділити на дві основні групи: готові і зроблені на замовлення.

Переваги шафи-купе на замовлення

Такі шафи підходять для будь-якого інтер'єру, в тому числі для невеликої ніші в стіні або кімнати на мансарді, де є скоси. Крім того, у шафі на замовлення, ми можемо налаштувати всі елементи для наших індивідуальних потреб. У нас є можливість не тільки визначення його розміру, стилю, кольору, матеріалу, з якого повинен бути зроблений, але і спроектувати розподіл полиць, висувних ящиків і штанг. І це ще не всі її переваги.

Купуючи шафу-купе на будь-який розмір, клієнт має вплив на те, якої якості і типу компонентів він буде виготовлений. Крім того, це рішення дає нам унікальну зручність. Послуга включає в себе не тільки дизайн і виготовлення, але і заміри, доставку та монтаж. Це  особливо цінують люди, які не мають часу на довгі пошуки в меблевих салонах. Шафи-купе на замовлення зручні тим, що виробник відштовхується від ваших уподобань, а не ви підстроюєтеся під обмежений асортимент товару. Матеріали для виготовлення шаф-купе на замовлення екологічні і довговічні, підбираються індивідуально для кожного замовника.