При замовленні до 03.07 - шафа буде готова на 15.07. Акція доставка/монтаж - безкоштовні! детальніше..

Шафа-купе

Шафа-купе
Дата: 11.06.2020

Шафа-купе  може відмінно прикрасити інтер'єр вашого будинку. Дизайнери пропонують безліч цікавих і незвичайних рішень оформлення дизайну інтер'єру. Шафа-купе підходить для будь-якого приміщення.

Сучасні шафи-купе чудово виглядають в будь-якому інтер'єрі, розсувні двері не забирають простір, так що навіть у вузькій спальні, велика шафа стає дуже функціональною. Встановлена по всій довжині кімнати від стіни до стіни, від підлоги до стелі, виконує роль гардероба, якщо у нас немає можливості виділити в квартирі для цієї мети окремого приміщення. Що важливо, що шафи-купе на замовлення з легкістю можна підібрати до інших елементів кімнати. Всі предмети меблів, виконані в одному стилі і з однакових матеріалів, створять гармонійний інтер'єр для спальні.

Якщо мова йде про передпокої, то, напевно, не потрібно нікого переконувати, що шафи - купе на замовлення, ідеальний варіант для такого приміщення. Шафа-купе для передпокою, виконує не тільки функції шафи для одягу, це також відмінне місце для зберігання різного домашнього обладнання, яке, як правило, немає, куди заховати.

Що важливо, шафа-купе, може бути виконана на будь-який розмір, так що розмір приміщення не представляє жодної проблеми. Однією з найпопулярніших моделей є кутова шафа-купе, оскільки вона займає зовсім небагато місця, тому може підійти навіть для зовсім невеличкої кімнатки. Крім того, вона дозволяє економити простір в приміщенні, і завдяки установці кутової шафи-купе, ви можете дуже функціонально використовувати вільні кути.

Фасади шафи-купе, самий видимий елемент. На сьогоднішній день існує величезна кількість типів фасадів для шафи-купе. Широкий вибір і різноманітність форм і кольорів, дозволяють створювати дійсно вишукані та стильні двері для шаф.

Новини:
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Дата: 11.06.2020
Зі святом Святої Трійці !

Зі святом Святої Трійці !

Дата: 08.06.2020
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Дата: 01.06.2020
Блог:

Зручна шафа для передпокою

Шафи на мансарді частина 2

Шафи на мансарді під дах, частина 1


Всі статті