Шафа-купе

Шафа-купе
Дата: 27.02.2020

Плануючи покупку шафи в передпокій, необхідно ретельно виміряти приміщення і вибрати місце, в якому вона буде встановлена. Істотне значення має також функція, яку повинна виконувати шафа. Конструкція шафи в передпокої може бути різною.

Шафи-купе стали справжнім порятунком сучасних квартир, адже дозволяють відмінно оптимізувати простір і зберігати на невеликій площі масу корисних речей, будучи при цьому стильним предметом інтер'єру. Якщо правильно підібрати розмір і конструкцію, то додаткові місця зберігання можна звести до мінімуму.

Безсумнівно, питання шаф трохи проблематичне в невеликих приміщеннях. Найпопулярніше рішення, коли шафа-купе, закриває одну зі стін в приміщенні. Це дозволить заощадити простір. Шафа-купе займає мінімум простору, але і вміщує в себе досить багато речей. Перевагою шафи-купе є те, що вона не вимагає багато місця, так як дверцята розкриваються уздовж стіни. При цьому такі меблі є дуже місткими. Навіть в невелику шафу-купе може поміститися багато верхнього одягу і взуття

Двері шафи-купе зовні можуть бути оформлені як завгодно.  Дизайнери придумують все нові і нові варіанти оформлення дверей. Найпростіший варіант, це ламіновані, шпоновані або фарбовані  плити. Вони можуть повторювати структуру натурального дерева, каменю, бути пофарбовані в будь-який відтінок, мати матову або глянсову поверхню.

Дзеркальні двері шафи-купе сьогодні користуються підвищеним попитом, адже таким чином можна візуально розширити простір і компенсувати ті квадратні метри, які зайняті самою шафою. Шафи, призначені для невеликих прихожих, випускаються багатьма меблевими компаніями. Це дозволить кожному вибрати виріб, який буде мати потрібний розмір.

 

 

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу для передпокою?

Зручна шафа для передпокою

Шафа для документів


Всі статті