loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Шафа-купе

Сучасні шафи-купе можуть замінити великі гардеробні. За допомогою полиць, висувних ящиків і шафок, в них зберігається одяг завжди дуже акуратно. Перед відповіддю на питання, яку шафу-купе вибрати, важливо правильно оцінити параметри і планування приміщення. Потрібно визначитися, який з видів найкращим чином підійде для тієї чи іншої кімнати. Занадто великі меблі захаращують простір, а надмірно маленькі не дозволяють його використовувати раціонально.

Фасади для меблів підбираються виходячи зі стилістики оформлення приміщень і практичних властивостей. Для виробництва дверей шаф-купе використовується широкий вибір матеріалів різної фактури і якості. Для шаф-купе також робляться комбіновані двері, в оформленні яких використовуються поєднання самих різних матеріалів.

Проектуючи шафу, варто на початку, подумати над механізмом відкривання дверей. Вони можуть бути з нижнім ковзанням, на верхніх опорних роликах, зі складною телескопічною системою. Крім продуманого розподілу полиць, вішалок і висувних ящиків, варто подумати про встановлення в шафі спеціального освітлення. Тоді пошук конкретної деталі гардероба стане набагато простіше!

Висота шаф-купе коливається в межах від 1900 до 2800 мм, для стандартних моделей цей параметр становить 2100, 2200 і 2400 мм., слід взяти до уваги глибину шафи, вона не повинна становити менш ніж 55-60 см. Ширина стандартних стійок починається, від 40 см. Тонкі блузки, повітряні сукні, елегантні сорочки, найкраще себе почувають на вішалках.

Проектуючи зручний гардероб, не можна забувати про полиці. На них ви будете зберігати одяг, а також рушники, постільну білизну. Щоб полки були зручними, вони повинні мати приблизно 45-50 см в ширину і бути встановлені на рівні очей. Звичайно, варто інвестувати також в великі полки розташовані у верхній частині шафи. У цьому місці варто зберігати одяг сезонний, а також аксесуари, такі як сумки, рюкзаки, подушки або ковдри.

26.01.2020