Шафа-купе

Дата: 15.04.2019
Шафа-купе

Вбудована шафа, це позачасове і надзвичайно функціональне рішення, як для великих, так і малих приміщень.  Добре спроектована, буде практичним місцем для зберігання, і ефектною прикрасою приміщення.

Шафи-купе,  здатні зберегти простір навіть в невеликій кімнаті. Для того, щоб виріб виглядав стильно і органічно, важливо підібрати правильний розмір майбутньої шафи і тип фасаду. У передпокої, шафа-купе може виконувати, перш за все, функцію місця зберігання верхнього одягу і взуття,  також  сезонного одягу та інших аксесуарів. 

Універсальність, це головна перевага, яку мають вбудовані шафи.  Вони виділяються серед інших моделей меблів, підходять для будь-якого інтер'єру, а сам клієнт може замовити меблі на свій смак. Це дозволить враховувати всі деталі, починаючи від кольору, форми, монтажу та оздоблення, розміру і зовнішнього вигляду фасаду. 

В залежності від потреб, вбудована шафа  може мати двері розсувні, складні або відкидні. На сьогоднішній день існує величезна кількість типів фасадів для шафи-купе. Найбільш популярними серед них вважаються такі варіанти, як дзеркальна шафа, найчастіше встановлюється в невеликих кімнатах і допомагає збільшити простір. Фасади скляні, незамінні в невеликих приміщеннях. Візуально збільшать приміщення, а крім того, вони додадуть легкості інтер'єру. Можна спробувати використовувати кілька кольорів скла і комбінувати їх в будь-якій формі, так, щоб давали почуття змінної перспективи і глибини.

Фотодрук на шафах-купе, наноситься за допомогою спеціальної фарби. ДСП, є найбільш поширеним варіантом фасаду для шафи-купе. Вбудована шафа з білосніжними фасадами, ідеально підходить для інтер'єру в стилі прованс.

Фасади з ротанга або бамбука, для любителів природи, екології та екзотики. Дуже легкі і ефектні. На замовлення, можуть бути пофарбовані в будь-який колір. Використовуються переважно в приміщеннях, виконаних в східному стилі. Головною особливістю таких фасадів є їх екологічність.

Фасади з пластику, підійдуть, в інтер'єрах сучасних. Завдяки оригінальній обробці, вбудована шафа, буде не тільки практичним місцем для зберігання, але і відмінною прикрасою. Хтось одного разу сказав, що секрет успіху, це порядок в почуттях і порядок в будинку. Якщо це правда, стильна шафа-купе, це вже половина успіху.