Шафа-купе в спальні

17.11.2020
Шафа-купе в спальні

Шафи з розсувними дверцями, це моделі, які користуються останнім часом великою популярністю. Нас це зовсім не дивує, вони дуже естетичні і особливо підходять для сучасних інтер'єрів. Їх безперечною перевагою є також той факт, що при відкритті вони не займають ні сантиметра додаткового простору. Підходять навіть у спальнях з невеликою площею. Часто вони мають великі дзеркала, які додатково сприяють оптичному збільшенню інтер'єру.

В даний час на ринку представлено багато меблів, а це значно ускладнює вибір. Тому перед покупкою варто продумати кілька питань, щоб спростити собі завдання. Головне питання, на яке ви повинні відповісти те, що насправді ви хочете розмістити в шафі у спальні. Все це потрібно планувати на самому початку, і ви уникнете багатьох розчарувань.

Ще один  аспект, на який необхідно звернути увагу, це розмір вашої спальні. Потрібно також мати на увазі, що важливим є не тільки розмір меблів, але і якість виготовлення. Краще всього вибирати меблі, які виготовлені з міцних матеріалів. Також прийміть до уваги зовнішній вигляд, ідеальний предмет меблів має нам подобатися і відповідати решті частини декору.

Кутова шафа, це кращий варіант, він дозволить ефективно зберігати одяг та інші речі, не займаючи при цьому в спальні дуже багато місця. Прекрасно впишеться в традиційних інтер'єрах.

Шафи для спальні практично завжди мають дзеркала. Іноді вони знаходяться всередині них, а частіше на їх корпусі. Це дуже практичне рішення, дзеркало оптично збільшить простір. Зовнішній вигляд шафи повинен залежати від стилю, в якому ви вирішили облаштувати свою спальню. Пам'ятайте, що це не просто контейнер для одягу, це ще й прикраса інтер'єру, яка значною мірою формує його остаточний характер.

Білий або чорний колір шафи-купе найкраще впишеться в сучасному інтер'єрі. Меблі для спальні можна  підбирати тоді один з одним за принципом контрасту, що створить дуже цікавий ефект. Світлі відтінки варто вибирати в спальнях, оформлених в скандинавському стилі еко. Добре підійдуть вони також і в спальнях невеликих розмірів, візуально збільшуючи їх.