loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Шафа-купе у вітальні

Шафа-купе у вітальні

Шафа у вітальні може бути додатковим, а  іноді, головним предметом меблів, призначених для зберігання одягу. Важливо, ретельно розпланувати інтер'єр і максимально використовувати наявний простір, не залишаючи при цьому питання естетики. Ми повинні подбати про повну стилістичну цілісність, особливо, коли шафа повинна бути на видному для всіх місці.

Навіщо нам шафа у вітальні?

В будь-якому салоні, незалежно від метражу квартири, потрібно функціональне місце на зберігання. Однак, з іншого боку, це представницьке приміщення в будинку, тому ми хочемо, щоб це виглядало елегантно.Шафа з розсувними дверима, за якими можна приховати все, дає відчуття ідеального порядку. Шафа на всю стіну у вітальні дозволить ефективно використовувати простір і оновити інтер'єр.

Меблі на замовлення дозволяють будь-яку конфігурацію інтер'єру. Якщо у нас є невеликий простір, велика кутова шафа з кошиками і полицями для взуття дозволить зберігати багато речей, такі  меблі підходять для кімнат з різним інтер'єром. Головне завдання, яке ставили розробники кутових шаф, максимально і ефективно оптимізувати простір в кімнаті.

 Завдяки різним моделям шаф-купе, ми можемо вибрати варіант, найбільш відповідний за формою і розмірами інтер'єру.  Більш того, правильно підібрані  вбудовані меблі можуть навіть поліпшити його пропорції. Шафа в світлому відтінку,  збільшить простір. Якщо ми хочемо, щоб меблі стали окрасою, давайте застосуємо кольорове скло, елегантні матові поверхні.

Шафа у вітальні може служить не тільки для зберігання одягу або побутових предметів. Іноді перетворюється в міні-невелику бібліотеку, зону для домашнього кінотеатру. Все залежить від творчості власників і потреб, які ними керують.

 

30.07.2020