Шафа-купе у спальню

17.05.2023
Шафа-купе у спальню

Кімнати, призначені для сну, зазвичай мають невелику площу та меблі для них потрібно підбирати особливо ретельно. Функціональним рішенням є кутові чи вбудовані конструкції. Найкращим варіантом буде вбудувати шафу  в нішу, що дозволить скоротити витрати на її придбання.

Найчастіше в спальні немає місця для великого гардеробу, тому довжини 2 метри або менше буде цілком достатньо. До того ж верхній одяг та взуття зберігаються у передпокої. Перед тим як вибрати шафу-купе в спальню, ретельно продумайте її наповнення.

Тут мають бути антресолі для постільної білизни, багато висувних полиць, ящиків та кошиків, а по можливості, ще й відкидна прасувальна дошка. Шафи-купе для спальні на замовлення, в забудові, зі скляними або гладкими, блискучими фасадами надають візуальну легкість інтер'єру спальні.

Крім візуальної чарівності,  шафи-купе мають свої переваги облаштування внутрішнього простору. При покупці шафи-купе під замовлення ви можете самі вибрати внутрішнє оснащення вашого майбутнього гарнітура. Щоб правильно замовити шафу-купе, звертайте увагу на фасад виробу. Він вплине на привабливість меблів і на те, чи підійде вона взагалі для конкретного інтер'єру чи ні.

Вам  запропонують різноманітну колірну гамму зовнішнього оформлення шафи-купе. Габаритні багатостулкові моделі краще оснащувати внутрішнім освітленням, яке допоможе вам швидко знайти необхідну річ у найдальшому куточку шафи. У спальні найкраще виглядають шафи за розміром на всю стіну, з гладкими світлими фасадами, без ручок. Основною перевагою шафи-купе є система розсувних дверей. Така система дозволяє обійтися без вільного простору перед розсувною шафою при відкритті дверей.