Шафа купе у спальню

29.11.2022
Шафа купе у спальню

Найважливіше рішення, яке ми повинні прийняти при покупці шафи для спальні, це вибір між вбудованою і окремою моделлю. Варто знати переваги та недоліки обох рішень.

Вбудовані шафи надзвичайно місткі, і завдяки тому, що вони зроблені за розміром, ми маємо повний контроль над їх зовнішнім виглядом та внутрішнім плануванням. Ви можете вибирати між шафами з розсувними, традиційними та навіть складними дверима. Фасади можуть бути меблевими чи дзеркальними. Вбудована шафа для спальні особливо добре працює у великих інтер'єрах з правильними формами, де двері та вікна дозволяють створити вбудовану шафу. Варто додати, що таку шафу не можна просто пересунути. Модель, що вбудовується, це рішення на роки, і міняти її буде дорого.

Для окремих шаф немає необхідності заздалегідь проектувати місце для встановлення, тільки якщо вона  не буде вбудовуватися в нішу. Проте для такої шафи також потрібно заздалегідь визначити колір і дизайн, щоб він гармонійно вписувався в інтер'єр кімнати.

Шафа, що окремо стоїть, не така велика і ніколи не буде так ідеально вписуватися в простір, як вбудовані моделі. Проте вони краще працюють у невеликих приміщеннях, більш естетично різноманітні. Крім того, виробники пропонують широкий вибір типів цих шаф від модульних, через традиційні, до кутових.

Крім того, є корпусні  шафи, мобільні меблі з усіма стінками, дахом і підлогою, які дозволяють використовувати усю висоту стіни. Що важливо, їх легко переміщати з місця на місце, а у разі переїзду можна віднести на нове місце.

Найбільш зручними є шафи глибиною близько 65 см. У свою чергу штанги для одягу не повинні мати розміри більше 120 см. Якщо вам потрібна шафа тільки для повсякденного одягу, то  можна розглядати і окрему шафу. Вбудована  ідеально підійде, якщо ви плануєте зберігати не тільки одяг, але й взуття, а також інвентар для заняття спортом, пилосос, прасувальну дошку та інші невеликі речі.