Шафа-купе, справжній комфорт в користуванні

03.01.2023
Шафа-купе, справжній комфорт в користуванні

Шафа у вітальні, традиційний і часто використовуваний предмет інтер'єру, який допомагає акуратно зберігати одяг та інші дрібниці. Він є одним із основних елементів дизайну, який варто враховувати під час планування простору кімнати.

Вибираючи гардероб ключовим питанням є вибір його розміру. Платтяні шафи в першу чергу асоціюються з великими розмірами, але в пропозиціях виробників меблів,  можна знайти більш компактні моделі. Двохдверні шафи починаються від 80 см, що є цікавим рішенням для невеликих кімнат. Шафи-купе та шафи з дверцятами мають ширину до 250 см. Це багато додаткового місця для зберігання.

Якщо вітальня має невелику площу, краще підібрати компактні конструкції. Це може бути вузька шафа-пенал або підвісні шафки. У просторій вітальні квадратної форми, кращі моделі, що доходять до стелі. Дзеркало, один з найкращих способів оптично збільшити та прикрасити інтер'єр! Якщо ваша вітальня маленька та темна, сміливо вибирайте шафу з великим дзеркалом.

Найголовніше, це внутрішня частина шафи. Залежно від ваших потреб ви можете вибрати шафу-купе з полицями або лише зі штангами. Однак з практичної точки зору найкраще працюють шафи, що поєднують у собі обидва варіанти. Завдяки цьому рішенню ви зможете успішно зберігати верхній одяг, взуття та  аксесуари для дому. Крім того деякі шафи мають вбудовані ящики. Завдяки їм ваші рукавички та шапки будуть на своєму місці.

Якщо ми хочемо, щоб предмет меблів став прикрасою, використовуйте кольорове скло, витончені матові поверхні, ажурні панелі. Спробуємо перетворити шафу у вітальні на функціональний предмет меблів, який не тільки вміщатиме одяг або текстиль, а й виконуватиме кілька функцій, замінюючи інші меблі. Гардероб, виготовлений на замовлення, має відповідати нашим конкретним потребам та кожному з його користувачів. При його плануванні слід враховувати свої переваги, щодо способу використання.