loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Шафа-купе, переваги і недоліки

Шафа-купе, переваги і недоліки

Шафи-купе, це безперечний хіт в оформленні інтер'єру. В даний час це найпопулярніша форма меблів для зберігання. Шафи-купе, це найбільші плюси. Уявіть собі такий сценарій: невеликий метраж квартири, маленька спальня, а в середині велика шафа. Двері розсувні в такій ситуації єдиний порятунок, вони не вимагають великого простору перед меблями, щоб мати можливість вільно їх  використовувати.

Досить приблизно кілька десятків сантиметрів (трохи більше півметра), щоб стояти перед шафою і зручно його відкрити. Ніщо не стоїть на шляху, щоб край ліжка знаходився поруч. Те ж саме відноситься і до інших обмежених просторів, наприклад, вузьких коридорів, де установка дверей які відкриваються в шафі буде означати повне блокування проходу.

Економія місця, підвищена ергономічність і краще використання простору, це ще не все! Шафи-купе, також дуже естетичні і приваблюють своїм оригінальним зовнішнім виглядом. На ринку доступні незліченні колірні версії і всілякі фасади: дзеркальні, ротангові, ламінатні і навіть фотошпалери. Є з чого вибирати!  Усередині шафи-купе, можна встановити додаткові полиці або штанги. Пам'ятайте, що варто зробити ставку на міцні і дещо дорожчі розсувні шафи.  Висока якість зробить меблі більш бездоганними.

Як і будь-яке рішення, шафи-купе також мають свої недоліки. При такій системі неможливо, щоб дві людини заходили одночасно з різних частин шафи. Або відсуваємо одну або іншу сторону, третього варіанту немає. Частина користувачів скаржиться на занадто гучну експлуатацію розсувних дверей. Це відбувається тільки тоді, коли система напрямних і роликів поганої якості. Іноді дратівливий шум виникає із-за невмілого монтажу шафи, тому варто скористатися послугами професійних монтажників. Тоді ймовірність того, що двері будуть працювати занадто голосно (або, що ще гірше, випадуть з напрямних), знизиться до мінімуму.

12.01.2020