У багатьох квартирах не вистачає місця в передпокої для розміщення дійсно місткої шафи-купе, а сучасний меблевий ринок часто пропонує моделі, які просто не підходять для облаштування нашого передпокою. У цьому випадку ідеальним рішенням буде створення власного дизайну меблів, що заощадить гроші та створить саме той гардероб, який нам потрібен. Який прекрасно доповнить інтер'єр, при цьому не займає місця.
Вибираємо правильний дизайн шафи-купе у передпокій, кожен тип гардероба має своє призначення, але головна мета розміщення його в залі, зберігати одяг та взуття на різні сезони, а також головні убори. Щоб шафа-купе ідеально вписувалась в інтер'єр, не заважала проходу та була вдало оформлена, слід врахувати кілька факторів.
Гардероб повинен бути обладнаний полицями, що дозволяють ставити на них головні убори, сумки та парасольки. Полиці для взуття слід розміщувати у нижній частині меблів. Стандартна глибина шафи-купе 60-65 см. Пам'ятайте, якщо ми збільшимо глибину меблів, то зменшимо розмір коридору. Шафа, найкраще рішення для зберігання одягу, взуття та інших речей.
Шафа може бути з різною формою, наповненням, дизайном та розташуванням. Однак передпокій, найзручніше місце для розміщення в ній шафи-купе. Невелика акуратна шафа може поміститися в передпокої навіть дуже скромних розмірів. Найчастіше для цього використовують вбудовані моделі.
Щоб збільшити освітленість приміщення, ви можете замовити шафу-купе із вбудованими світильниками. Невеликий простір зорово збільшать двері з дзеркалами. Сучасна різноманітність будівельних та оздоблювальних матеріалів дозволяє створювати дуже недорогі облаштування.
Вбудована шафа стане ідеальним рішенням для заповнення ніші, не призначеною для використання іншим чином. Гардероб чудово може замаскувати нерівності та дефекти стін. Дзеркало, що прикрашає фасад меблів, додасть світла до маленького приміщення і візуально розширить його.