Приймаємо замовлення онлайн детальніше..

Шафа-купе для вітальні

Шафа-купе для вітальні
Дата: 08.04.2020

Обстановка у вітальні повинна бути адаптована до потреб домочадців, бути функціональною і зручною. Вітальня повинна бути місцем, де ви зможете добре відпочити, заспокоїтися після важкого дня або приємно провести час з близькими. Тому простір вітальні, необхідно обставити таким чином, щоб почувати себе вільно і комфортно.

Підбір шафи-купе здійснюється не тільки з урахуванням розмірів приміщення, але і виходячи з його призначення. Шафа, це один з елементів обладнання, яка  в обов'язковому порядку повинна  знаходитися в кожному будинку. Шафа-купе чудово використовує кожен сантиметр простору вашої квартири.

Установка шафи-купе у вітальні дозволяє розділити велике приміщення на кілька функціональних зон. Цей предмет меблів може бути вбудований в нішу і займати весь простір одній зі стін від підлоги до стелі. Шафа для одягу повинна мати глибину не менше 60 см, а краще 70 см. Якщо це вбудована шафа, ніша повинна бути не менше 80 см (10 см потрібно на двері і направляючі).

Шафа для вітальні на всю стіну, це відмінне рішення для невеликих квартир. Це відмінний вибір для тих, хто любить тримати весь одяг в одному місці. Розсувні двері дають можливість встановити шафу-купе в будь-якому місці. Розсувні двері зробили корпусні меблі зручними, практичними  і перетворили в один з центральних елементів оформлення інтер'єру.

Шафи з дзеркалами для вітальні є дуже практичним рішенням. Дзеркала не тільки дозволять вам краще підібрати деталі гардеробу один до одного, але і візуально збільшують простір кімнати. Декоруючи дверцята  шафи за допомогою скла, можна створювати унікальні композиції. Для декору використовують кольорове  скло і різні їх комбінації, покривають тонувальної плівкою.

 

 

Новини:
Формат роботи на каранині

Формат роботи на каранині

Дата: 14.04.2020
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Блог:

Шафа для дитячої кімнати

Шафа для передпокою

Вибираємо шафу-купе для дитячої кімнати


Всі статті